Amerika Şubeler

Amerika Vize Başvuru Ofisleri

Amerika Vizesi

Dünyanın gözde ülkelerinden biri olan Amerika'ya yapacağınız gezilerde seyahat sürecinizi yönetme noktasında vize danışma merkezi olan vize ofisi, sizlere yardımcı olmaktadır. Bu süreci daha kaliteli geçirebilmek adına ve aklınızda herhangi bir soru kalmaması içinde bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Biliyoruz ki; seyahat öncesinde yaşanan her aşama ne kadar senkronik, planlı hareket edilerek gerçekleştirilirse de seyahatin ilerleyen aşamalarında da hiçbir sıkıntı yaşanmaz.

Alanında uzman ekibimiz ve yılların verdiği tecrübe ile birlikte kendimize olan güvenimizden dolayı Amerika seyahatinizi daha kolay ve sıkıntısız bir süreç haline getirilebileceğimizi bilmekteyiz. Sizler de kendinize güvendiğimiz kadar bizlere başvuruda bulunarak bu vize alım sürecinde müşteri memnuniyetini esas alan hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Vize alım aşamalarında bazen sizin içinde bulunduğunuz mesleki ve maddi şartlar gereğince süreciniz daha yavaş ilerleyebilme ya da vize reddi gibi durumlarla karşılaşabilme söz konusu olabilmektedir. Tüm bu olumsuz ve risk oluşturacak durumların tek tek planlaması yapılarak olumlu ve avantaj hale nasıl çevrilir? noktasında çalışmalar göstermekteyiz.

Turizm sektöründe adını kanıtlamış kurumlar arasında yer alan, hem başarılı hem de güler yüzlü ekibi ile dinamik ve güvenilir bir hizmet sunan vize ofisi; telefon, email ya da vize ofisi merkezlerini ziyaret ederek sizlere bilgilendirme faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Tüm bu vize alım süreçlerinde aklınıza takılan herhangi bir soru, sorun ya da öneri durumlarında yardım alabilmek için sitemizi ziyaret edebilir, telefon numaraları ile arayabilir yada mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Altunizade

 

Amerika vize başvurularınızda hazırlayacağınız evrakların güncel listesini öğrenmek ve tüm işlemlerin ofislerimiz aracılığıyla takip edilmesini talep etmek adına İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren Altunizade şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Turistik, ticari veya ziyaret amaçlı başvurularınızın İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya Konsolosluk/Büyükelçiliklerinde değerlendirilmesi amacıyla şubelerimizden harekete geçmekteyiz.

 

Çanakkale

 

Tüm ilçeleriyle birlikte Çanakkale ve çevresindeki illerden yapacağınız kısa süreli vize başvurularınızın gerçekleştirilmesinde harekete geçiyoruz. Vize Ofisi şubelerimizden olan Çanakkale şube uzmanlarımız sayesinde faydalı bilgileri elde edebilirsiniz. Güncel vize evraklarına kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Edirne

 

İlimizden başvuru yapmak isteyenlerin bizleri arayarak güncel bilgileri elde etmesi mümkün olacaktır. Çalışma saatlerimiz içerisinde Edirne şubemizle iletişime geçenlerin Amerika vize türleri ve başvuruları hakkında tüm sorularına hızlı bir şekilde yanıt bulabileceklerini aktarmaktayız.

 

Çorlu

 

Tekirdağ, Kırklareli ve Çanakkale gibi illerimizden Schengen vize başvurularını gerçekleştirmek isteyenlerin sorularını büyük bir titizlikle yanıtlamaktayız. Çorlu şubelerimiz sayesinde tüm kısa süreli seyahatleriniz için hangi adımları atmanız gerektiğinin yanıtını net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

İstanbul

 

Amerika seyahatlerinize uygun şekilde evrakların hazırlanması ve yetkili birimlere ulaştırılması aşamasında İstanbul şubelerimiz hızla harekete geçmektedir. Vize formu ve diğer tüm evraklarla birlikte en uygun süreler içerisinde başvurularınızın tamamlanması için adım atmaktayız.

 

Bursa

 

Ofislerimizi çalışma günleri ve saatleri içerisinde arayarak Amerika vizesi hakkında öğrenmek istediğiniz tüm sorulara en iyi yanıtları bulabilirsiniz. Profesyonel vize uzmanlarımız sayesinde zaman kaybı yaşamadan randevu alma ve evrak ibrazı konularında rahat edeceğiniz adımları atabilirsiniz.

 

Ankara

 

Kapsamlı bir şekilde Amerika vizesine dair bilgileri almanızın en iyi yollarından birisi Ankara şubelerimizle iletişime geçmektir. Bu sayede sizlere göndereceğimiz bilgi maillerinde yer alacak olan evrakları hazırlayarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Temsilcilerimiz vize onayı almanızın ardından pasaportlarınızı adreslerinize gönderecektir.

 

Konya

 

Burdur, Bitlis, Denizli veya Isparta gibi illeri de kapsayan ve Konya'nın tüm ilçelerinden yapılacak başvurularda yardımcı olan Konya şubemiz sayesinde Amerika vize başvurularınızı sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Adana

 

Adana'nın ilçeleriyle birlikte Hatay, Osmaniye, Mersin ve Kahramanmaraş gibi illerimizden Amerika'ya seyahat etmek amacıyla başvurmak istediğinizde Adana şubelerimizi güvenle arayabilirsiniz. Tüm sorularınızın yanıtlarını hızla alabileceğiniz adreslerimiz sayesinde önemli detaylara ulaşabileceksiniz.

 

Kayseri

 

Kayseri, Yozgat, Nevşehir ve Sivas'ta yaşayan vatandaşlarımızın Amerika vize başvuru formu ve diğer evraklarını güncel ve eksiksiz bir şekilde tamamlayarak, amaçlarına uygun seyahatleri gerçekleştirmelerinde yardımcı oluyoruz. Tüm vize türleri için kapsamlı bilgileri adreslerimiz sayesinde elde edebilirsiniz.

 

Diyarbakır

 

Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa ve Elazığ illerinden ve ilçelerinden gerçekleştireceğiniz Amerika seyahatlerinizde vize zorunluluğunuzun olması halinde hemen adreslerimize gelebilir veya bizleri arayabilirsiniz. Diyarbakır şubelerimiz sizlere en yakın konumda yer alarak tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

 

İzmir

 

İl/ilçe ve çevrelerinden arayarak ulaşabileceğiniz İzmir şubemiz sayesinde Amerika vize türleri, oturum ve vatandaşlık hakları ile ilgili tüm soruları yöneltebilirsiniz. Sizler için özenle cevap verecek olan deneyimli ekiplerimiz sayesinde oldukça rahat edebileceksiniz.

 

Antalya

 

Hazırlayacağınız evraklarla ilgili göndereceğimiz maile göre hareket ederek Amerika vize türleri ve çalışma-oturum izni başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. Amerika vatandaşlığı ve daha pek çok soru için bizleri arayabilirsiniz.

 

Gaziantep

 

Amerika vize başvurularınızda güvenilir bir firma olarak Gaziantep şubelerimizi tavsiye ediyoruz. Ofislerimiz hangi ilde olursanız olun sizlere en iyi hizmetleri hızla aktarmaya devam edecektir.

 

Trabzon

 

Trabzon ilçeleri ile birlikte Giresun, Gümüşhane ve Erzurum gibi pek çok ilden gelecek olan taleplere hızla yanıt vermekte olup, Amerika vize başvurularınızın sorunsuz gerçekleşmesi için hizmet veriyoruz. Sizler de güvenilir ve kaliteli bir şekilde adım atmak istediğinizde öncelikle bizleri arayabilirsiniz.

Vize Başvuru İşlemleri - Vize Ofisi