1. Angola VİZESİ
  2. Turistik Vize
  3. Vize ücreti
  4. Ticari Vize
  1. İLETİŞİM
  2. Ankara İletişim Bilgileri   0850 228 4353   ankara@vizeofisi.com
  3. Altunizade Yurt Dışı Vize   0850 228 4353   altunizade@vizeofisi.com
  4. Gaziantep İletişim Bilgileri   0850 228 4353   gaziantep@vizeofisi.com
  5. Çanakkale İletişim Bilgileri   0850 228 4353   canakkale@vizeofisi.com
  6. Edirne İletişim Bilgileri   0850 228 4353   edirne@vizeofisi.com
  7. Çorlu İletişim Bilgileri   0850 228 4353   corlu@vizeofisi.com
  8. İstanbul İletişim Bilgileri   0850 228 4353   istanbul@vizeofisi.com
  9. Bursa İletişim Bilgileri   0850 228 4353   bursa@vizeofisi.com
  10. Konya İletişim Bilgileri   0850 228 4353   konya@vizeofisi.com
  11. Adana İletişim Bilgileri   0850 228 4353   adana@vizeofisi.com
  12. Kayseri İletişim Bilgileri   0850 228 4353   kayseri@vizeofisi.com
  13. Diyarbakır İletişim Bilgileri   0850 228 4353   diyarbakir@vizeofisi.com
  14. İzmir İletişim Bilgileri   0850 228 4353   izmir@vizeofisi.com
  15. Antalya İletişim Bilgileri   0850 228 4353   antalya@vizeofisi.com
  16. Trabzon İletişim Bilgileri   0850 228 4353   trabzon@vizeofisi.com
  17. Şanlıurfa İletişim Bilgileri   0850 228 4353   sanliurfa@vizeofisi.com
  18. Hatay İletişim Bilgileri   0850 228 4353   hatay@vizeofisi.com
  19. Kahramanmaraş İletişim Bilgileri   0850 228 4353   kahramanmaras@vizeofisi.com
  20. Elazığ İletişim Bilgileri   0850 228 4353   elazig@vizeofisi.com
  21. Mersin İletişim Bilgileri   0850 228 4353   mersin@vizeofisi.com
Angola Turistik Vize Nedir?

Angola Turistik Vize

Angola Turistik Vize Nedir?

Angola turistik vize bir tür kısa süreli vizedir. Angola ülkesini ziyaret ederken Angola vizesi almak zorunludur. Sadece bununla da sınırlı değildir. Angola ülkesinin uyguladığı bazı prosedürlere de tabi tutulmaktasınızdır. Angola turistik vizesi seyahat süresine göre ikiye ayrılmaktadır. Angola ülkesine 90 günlük süreden az seyahat ediyorsanız kısa süreli vizesi almalısınız. Seyahat süreniz 90 günü aşıyor ise oturma izni almalısınız. Seyahat amacınız çalışma, eğitim, evlilik veya 90 gün üzeri tatil olsa dahi oturma izninizi almalısınız. Angola turistik vizenizi şahsen veya aracı kurum ile başvuruda bulunarak alabilirsiniz.  Angola konsolosluğunun Türk vatandaşları için istediği gerekli evrakları deha detaylı inceleyelim.

Vize Başvuru İşlemleri - Vize Ofisi