1. Avusturya VİZESİ
 2. Altunizade
 3. Çanakkale
 4. Edirne
 5. Çorlu
 6. İstanbul
 7. Bursa
 8. Ankara
 9. Konya
 10. Adana
 11. Kayseri
 12. Diyarbakır
 13. İzmir
 14. Antalya
 15. Gaziantep
 16. Trabzon
 1. İLETİŞİM
 2. Ankara İletişim Bilgileri   0850 228 4353   ankara@vizeofisi.com
 3. Altunizade Yurt Dışı Vize   0850 228 4353   altunizade@vizeofisi.com
 4. Gaziantep İletişim Bilgileri   0850 228 4353   gaziantep@vizeofisi.com
 5. Çanakkale İletişim Bilgileri   0850 228 4353   canakkale@vizeofisi.com
 6. Edirne İletişim Bilgileri   0850 228 4353   edirne@vizeofisi.com
 7. Çorlu İletişim Bilgileri   0850 228 4353   corlu@vizeofisi.com
 8. İstanbul İletişim Bilgileri   0850 228 4353   istanbul@vizeofisi.com
 9. Bursa İletişim Bilgileri   0850 228 4353   bursa@vizeofisi.com
 10. Konya İletişim Bilgileri   0850 228 4353   konya@vizeofisi.com
 11. Adana İletişim Bilgileri   0850 228 4353   adana@vizeofisi.com
 12. Kayseri İletişim Bilgileri   0850 228 4353   kayseri@vizeofisi.com
 13. Diyarbakır İletişim Bilgileri   0850 228 4353   diyarbakir@vizeofisi.com
 14. İzmir İletişim Bilgileri   0850 228 4353   izmir@vizeofisi.com
 15. Antalya İletişim Bilgileri   0850 228 4353   antalya@vizeofisi.com
 16. Trabzon İletişim Bilgileri   0850 228 4353   trabzon@vizeofisi.com
 17. Şanlıurfa İletişim Bilgileri   0850 228 4353   sanliurfa@vizeofisi.com
 18. Hatay İletişim Bilgileri   0850 228 4353   hatay@vizeofisi.com
 19. Kahramanmaraş İletişim Bilgileri   0850 228 4353   kahramanmaras@vizeofisi.com
 20. Elazığ İletişim Bilgileri   0850 228 4353   elazig@vizeofisi.com
 21. Mersin İletişim Bilgileri   0850 228 4353   mersin@vizeofisi.com
Avusturya Şubelerimiz

Avusturya Şubeler

Avusturya Şubelerimiz

Avusturya Vizesi

Avusturya’ya yapacağınız ziyarette kaliteli bir seyahat süreci yaşamaya ne dersiniz? Bu süreçte tüm seyahat planınızı; pasaport, vize ve izinler dahil olmak üzere, sizin adınıza yöneten bir şirket var. Vize ofisi olarak tüm vize aşamalarını, seyahat planınızı bozmayacak şekilde tarihi ve saatleri dikkat edilerek, tüm aşamaları profesyonelce yönetilmektedir.

Avusturya vizesini alırken tüm süreci uzman ekip tarafından tek tek hangi aşamada olunulduğu bilgilendirmesi yapılarak sizinle sürekli diyalog halinde kalınır. Böyle olduğunda bu süreci ilk defa yaşayan kişiler için vize alımı daha kolay hale gelmektedir.

Özellikle yurtdışına yapılan çıkışlarda uluslararası olarak protokolleri ve prosedürleri bilen kişilerin işlemleri uygulaması gerekir. Vize ofisi tüm bu aşamalarda uluslararası standardı göz önünde bulundurarak yurt dışına çıkışınızı belgelendirilir.

Vize alım sürecinde istenen belgeler tamamı ile kişinin kişisel verilerini içeren ve tüm hayatına yönelik hem maddi olarak hem manevi olarak bilgi bütününün yer aldığı evrakları barındırır. Bu da bir sorumluluk demektir.

Etrafta güvenebilecek ve vize alım sürecini daha güvenlikli bir şekilde geçirebileceğiniz vize ofisi firması ile birlikte, tüm bu süreçte bilgileriniz güvenlik işlemleri içerisinde saklı tutulur ve gizlilik ilkelerine de riayet edilerek işlemler gerçekleştirilir.

Çalışma saatleri içerisinde aklınıza takılan herhangi bir soru, sorun, görüş ya da isteğinizi telefon numaralarımızı kullanarak arayıp danışmanlarımızdan bu süreç konusunda yardım alabilirsiniz. İnternet sitemizden e mail aracılığı ile de paylaşımda bulunabilirsiniz.

Altunizade

Avusturya vize türlerine göre gerçekleştireceğiniz başvurularda süreçlerin takip edilmesi ve uygun koşulların sağlanması amacıyla Altunizade şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede tüm süreçleri sizler için takip ederek, en güncel bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz.

Çanakkale

Hangi illerden Çanakkale şubemiz aracılığıyla Avusturya vize başvurularını gerçekleştireceğinizin yanıtını alabilmek için hemen bizleri arayabilirsiniz. Ofislerimiz sayesinde tüm sorularınıza yanıt vermekteyiz. Schengen vizesi kapsamında konaklayacağınız sürelerle ilgili bilgileri aktarıyoruz.

Edirne

Çağrı merkezlerimizi arayarak Edirne şubemizden gerekli bilgileri alabilir ve çevresindeki illerden başvurularınızı hızla gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de tüm detaylarını öğrenmek isteyeceğiniz bu süreçler hakkında en doğru ve net bilgilere hızla ulaşabileceksiniz.

Çorlu

Tekirdağ başta olmak üzere Edirne ve Kırklareli gibi diğer illerden de yapacağınız başvurularla ilgili sizleri bilgilendirecek olan Çorlu şubemiz sayesinde en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz pasaportla gerçekleştireceğiniz seyahatler öncesinde tüm bilgileri elde etmiş olacaksınız.

İstanbul

Çalışma saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşarak Avusturya vize başvurularınızla ve evraklarla ilgili tüm soruları yöneltebilirsiniz. Şubemizin çevresinden yapacağınız tüm başvurularınızın değerlendirilerek, en iyi şekilde yönlendirmelerin yapılacağını belirtebiliriz.

Bursa

Bizlere göndereceğiniz e-postaların içeriğinde yer alacak olan Avusturya vize başvurularınızla ilgili tüm sorularınıza kısa sürede geri dönüş yapacağız. Bursa şubelerimiz sayesinde sizler de tüm güncel bilgileri elde edebilirsiniz. Vizenizi en kolay şekilde almanın yöntemlerini öğrenmek istediğinizde hemen bizleri ziyaret etmeniz mümkün olacaktır.

Ankara

Ofislerimizi arayarak güncel bilgileri elde edebilir ve Ankara şubelerimiz sayesinde Avusturya vizelerinizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Sizler için pratik bir şekilde yönlendirmeleri yapacak olan sayfalarımız üzerinden tüm detaylara ulaşabileceksiniz. Sizler de istenen şartların yerine getirilmesi halinde seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Konya

Konya ve çevresinden Avusturya seyahatleriniz için vize almak istediğinizde başvurabileceğiniz güvenilir adreslerden birisi olarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Konya şubelerimiz sayesinde hazırlayacağınız tüm evrakların yetkili kurumlara sunulmasını sağlayabilirsiniz. Sizlerde sitelerimizi ziyaret ederek vize uzmanlarımızla görüşmenin pratik yöntemlerini keşfedebileceksiniz.

Adana

Adana merkezinde ve tüm ilçelerinde, çevre illerinde ve yetki alanlarımızda olan tüm noktalarda vize başvurularınızla ilgili sorularınızı yanıtlamaktayız. Adana ofislerimiz sayesinde sizler de Avusturya vizesini almadan önce hangi prosedürleri yerine getirmeniz gerektiğinin yanıtını alabilirsiniz.

Kayseri

Schengen vizeleri kapsamında toplam 26 ülkeyi ziyaret etmenize olanak veren Avusturya vize türleri ve kapsamları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için Kayseri ofislerimizi arayabilirsiniz. En uygun ve erken süreçlerde başvurularınızın yapılması ve seyahat amaçlarınıza uygun şekilde adım atmanız için gerekli prosedürlerde sizleri uyarmaktayız.

Diyarbakır

Bordo pasaporta sahip olan kişilerin Avusturya vize türlerinde başvurularını değerlendiren ve hangi kuruma evrakları teslim etmeleri gerektiğinin yanıtını veren Diyarbakır ofislerimiz sayesinde sorunsuzca atlatacağınız dönemler sayesinde rahat edeceksiniz. Pek çok ilçeden ve ilden başvurularınızı yaparken öncelikli adresiniz Vize Ofisi Diyarbakır şubemiz olacaktır.

İzmir

Avusturya vizelerinde ve Schengen vizesi başvurularında İzmir ofislerimiz sayesinde deneyimli personellerimizle tanışabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmanız halinde tüm sorularınıza yanıt bulacağınızı aktarmaktayız. Hangi illerden bizlerle iletişime geçebileceğinizin yanıtını sizinle paylaşmaktayız. Böylelikle beklemeden ve vize onayı alma oranını artıracak tecrübelerle tanışarak, Avusturya vizeleriniz için gerekli adımları atabilirsiniz.

Antalya

Sizlere ulaştıracağımız bilgi maillerinde yer alan evrakları hazırlayarak sorunsuz bir şekilde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Önerin ve şikayetlerin adresi olan Antalya şubelerimizde sizlere en iyi hizmetlerin sunulacağından bahsedebiliriz.

Gaziantep

Tüm sorunlarınızın ortadan kaldırılmasında özverili bir şekilde hareket eden ve Avusturya seyahatlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan Gaziantep ofislerimizden gerekli tüm yanıtları alabilirsiniz.

Trabzon

180 gün içerisinde 90 günden fazla seyahatlerinizi gerçekleştireceğinizde pasaportlarınızla ve diğer evraklarla birlikte Avusturya vize başvurularınızın yapılması için Trabzon şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Vize Başvuru İşlemleri - Vize Ofisi