• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Bahreyn Vizesi

Bahreyn vize istiyor mu; Basra körfezinde bulunan Bahreyn vize işlemleri için vize işlemleri farklılık göstermektedir. Bordo pasaport sahibi olan adayların vize alması şartı varken, gri ve siyah pasaport düzenlemelerinde farklı formaliteler uygulanır.

E vize ile başvuru yapılabilir, kapı vizesi de 90 güne kadar alınabilir. Bahreyn vize başvurusu için Bahreyn büyükelçiliği üzerinden randevu alınması şartı vardır.

Bahreyn Vizesi

Elektronik başvuru formunun kullanılması ve seyahat nedeninin de bildirilmesi gerekmektedir. E vize onayıyla birlikte ülkeden çıkış gerçekleşecektir.

Bahreyn vize ücreti ve bedeli kapsamında, prosedür gidiş nedenine bağlı olarak değişiklik gösterir. Vize işlemlerinizi harç bedeli ve konsolosluk hizmet bedeli üzerinden düzenlemeniz şartı vardır.

Bahreyn gitmek için Bahreyn vize evrakları eksiksiz teslim edilmelidir. Vize başvurusu sırasında, pasaport, nüfus kaydı ve vize harç bedeli de götürülmelidir. Kapıda vize başvuruları harçsız vize olarak kabul edilmektedir.

Bahreyn vize işlemleri  için konsolosluk üzerinden bilgi alınarak, vize bedelinin ve harç tutarının ne kadar olduğu yıllık değere göre öğrenilebilir.

Kategoride Ara
Bahreyn Vizesi Hakkında
Bahreyn de E-Vize uygulaması vardır.

E-Vize ücreti 75 USD
Umuma Mahsus pasaport sahibi kişiler sınır kapılarından vize alabilmektedir. Bu vize süre 15 gündür. Gerekli durumlarda 15 gün daha süre uzatılabilir. Daha uzun süre seyahat edecek olan kişilerin Ankara Bahreyn Büyükelçiliği’ne başvurması gerekir. E-Vize uygulaması ile de online olarak vize başvurusunda bulunmak mümkündür. Online başvuru formu doldurularak gereken evraklar başvuru merkezine iletilir. E-Vize onay formunun seyahatte yanımızda bulunması gereklidir.
Vize için muafiyet ve gereken şartlar gibi bilgileri buradan bulabilirsiniz.
whatsapp