1. Bahreyn VİZESİ
  2. Vize Başvuru Formu
  3. Turistik Vize Dilekçe Örneği
  4. Ticari Vize Dilekçe Örneği
  5. Vize İşlem Takip Belgesi
  1. İLETİŞİM
  2. Ankara İletişim Bilgileri   0850 228 4353   ankara@vizeofisi.com
  3. Altunizade Yurt Dışı Vize   0850 228 4353   altunizade@vizeofisi.com
  4. Gaziantep İletişim Bilgileri   0850 228 4353   gaziantep@vizeofisi.com
  5. Çanakkale İletişim Bilgileri   0850 228 4353   canakkale@vizeofisi.com
  6. Edirne İletişim Bilgileri   0850 228 4353   edirne@vizeofisi.com
  7. Çorlu İletişim Bilgileri   0850 228 4353   corlu@vizeofisi.com
  8. İstanbul İletişim Bilgileri   0850 228 4353   istanbul@vizeofisi.com
  9. Bursa İletişim Bilgileri   0850 228 4353   bursa@vizeofisi.com
  10. Konya İletişim Bilgileri   0850 228 4353   konya@vizeofisi.com
  11. Adana İletişim Bilgileri   0850 228 4353   adana@vizeofisi.com
  12. Kayseri İletişim Bilgileri   0850 228 4353   kayseri@vizeofisi.com
  13. Diyarbakır İletişim Bilgileri   0850 228 4353   diyarbakir@vizeofisi.com
  14. İzmir İletişim Bilgileri   0850 228 4353   izmir@vizeofisi.com
  15. Antalya İletişim Bilgileri   0850 228 4353   antalya@vizeofisi.com
  16. Trabzon İletişim Bilgileri   0850 228 4353   trabzon@vizeofisi.com
  17. Şanlıurfa İletişim Bilgileri   0850 228 4353   sanliurfa@vizeofisi.com
  18. Hatay İletişim Bilgileri   0850 228 4353   hatay@vizeofisi.com
  19. Kahramanmaraş İletişim Bilgileri   0850 228 4353   kahramanmaras@vizeofisi.com
  20. Elazığ İletişim Bilgileri   0850 228 4353   elazig@vizeofisi.com
  21. Mersin İletişim Bilgileri   0850 228 4353   mersin@vizeofisi.com
Bahreyn Vize Formu

Bahreyn Vize Başvuru Formu

Bahreyn Vize Formu

Bahreyn vize başvuru işlemlerinde Bahreyn vize başvuru formu doldurulması gerekmektedir.

Bahreyn seyahatleri gerçekleştirmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti bordo pasaport sahiplerinin Bahreyn ülkesi kapsamında vize başvurusunda ilgili vize işlemi için başvuruda bulunması gerekmektedir.

Başvuru işlemleri için, istenilen evrakların tamamlanması gerekmektedir.

Bahreyn vize başvuru formu ise bu evraklar arasında en önemli belgeyi oluşturmaktadır. Diğer başvuru evrakları ile birlikte tutarlılık göstermesi bu açıdan önemlidir.

Vize başvuru formunun başvuru sahibi tarafından doldurulması gerekmekte ve bu başvuru sahibinin fotoğrafı ile ıslak imzasını barındırması gerekmektedir.

Bahreyn Vize Formu Doldurma

Bahreyn vize başvuru formu doldurmak içini öncelikli olarak bir adet form edinmek gereklidir.

Bahreyn Konsolosluğu resmi web adresinden ya da Bahreyn Konsolosluğu ile vize başvuru merkezleri, seyahat acentelerinden vize başvuru formu temini yapılabilmektedir.

Bahreyn vize başvuru formu vize başvurusunda bulunacak olan kişi tarafından tükenmez kalem ile Türkçe karakter kullanılmadan doldurulmalıdır.

Bahreyn vize başvuru formu Bahreyn Konsolosluğu tarafından hazırlanmıştır. Bu formun doldurma aşamasında İngilizce olarak ve Türkçe karakter kullanılmadan doldurulmuş olması önemlidir.

Başvuru formunun doldurulmasının ardından ilgili fotoğraf yerine 35 x 45 mm. boyutunda bir adet biyometrik fotoğraf yapıştırılması ve bilgilerin doğruluğunu onaylamak kaydıyla da en alt bölüme başvuru sahibinin ıslak imzasının atılması gerekmektedir.

Bahreyn vize başvuru formunda yer alan soruların eksiksiz şekilde ve doğru olarak yanıtlanması gerekmektedir. Gerçeğe uygunluk göstermesi, başvuru işlemlerinin değerlendirilmesi açısından önemlidir.

Başvuru formunda yanlış ve hatalı bir bilgi tespit edilmesi hâklinde vize bal vuru işlemlerinde usulsüzlük yapıldığı öngörülecektir.

Bununla birlikte Bahreyn giriş ve çıkış işlemleri hususunda başvuru sahibi cezalandırılacaktır.

Ayrıca vize başvuru reddi yaşanacak ve başvuru sahibinin Bahreyn Konsolosluğu tarafından vize onaylanma süreci ne yazık ki gerçekleşmemiş olacaktır.

 

Vize Başvuru İşlemleri - Vize Ofisi