1. Birleşik Arap Emirlikleri VİZESİ
  2. Ticari Vize
  3. Turistik Vize
  4. Transit Vize
  5. 30 Gün Tek Girişli BAE Vizesi
  6. 30 Gün Çok Girişli Vize
  7. 90 Gün Çok Girişli Vizesi
  8. 90 Gün Tek Girişli Vize
  9. Evrak Tasdik İşlemleri
  10. Yabancılar için Dubai Vizesi
  11. Dubai 96 Saatlik vize
  12. Dubai Vize Ücreti
  13. Dubai Vize Uzatma
  14. Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar
  15. Dubai Cruise Vizesi İçin Gerekli Belgeler
  16. Dubai Expo 20202
  1. İLETİŞİM
  2. Ankara İletişim Bilgileri   0850 228 4353   ankara@vizeofisi.com
  3. Altunizade Yurt Dışı Vize   0850 228 4353   altunizade@vizeofisi.com
  4. Gaziantep İletişim Bilgileri   0850 228 4353   gaziantep@vizeofisi.com
  5. Çanakkale İletişim Bilgileri   0850 228 4353   canakkale@vizeofisi.com
  6. Edirne İletişim Bilgileri   0850 228 4353   edirne@vizeofisi.com
  7. Çorlu İletişim Bilgileri   0850 228 4353   corlu@vizeofisi.com
  8. İstanbul İletişim Bilgileri   0850 228 4353   istanbul@vizeofisi.com
  9. Bursa İletişim Bilgileri   0850 228 4353   bursa@vizeofisi.com
  10. Konya İletişim Bilgileri   0850 228 4353   konya@vizeofisi.com
  11. Adana İletişim Bilgileri   0850 228 4353   adana@vizeofisi.com
  12. Kayseri İletişim Bilgileri   0850 228 4353   kayseri@vizeofisi.com
  13. Diyarbakır İletişim Bilgileri   0850 228 4353   diyarbakir@vizeofisi.com
  14. İzmir İletişim Bilgileri   0850 228 4353   izmir@vizeofisi.com
  15. Antalya İletişim Bilgileri   0850 228 4353   antalya@vizeofisi.com
  16. Trabzon İletişim Bilgileri   0850 228 4353   trabzon@vizeofisi.com
  17. Şanlıurfa İletişim Bilgileri   0850 228 4353   sanliurfa@vizeofisi.com
  18. Hatay İletişim Bilgileri   0850 228 4353   hatay@vizeofisi.com
  19. Kahramanmaraş İletişim Bilgileri   0850 228 4353   kahramanmaras@vizeofisi.com
  20. Elazığ İletişim Bilgileri   0850 228 4353   elazig@vizeofisi.com
  21. Mersin İletişim Bilgileri   0850 228 4353   mersin@vizeofisi.com
dubai-transit-vize

Birleşik Arap Emirlikleri Transit Vize

Dubai Transit Vize Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Terminal kısmından ayrılmayan Dubai Havalimanı'na (veya diğer Birleşmiş Arap Emirlikleri havaalanlarında) bir mola vererek seyahat edebilirsiniz. Havayolu transit yolcularının, Birleşmiş Arap Emirlikleri’ne girmedikleri için vizeye ihtiyaçları yoktur. Bunun için Dubai transit vize almanız yeterlidir.

Dubai, Abu Dabi veya Birleşmiş Arap Emirlikleri’nde başka bir yere varışta transit vize almak mümkündür. Ancak önkoşul olan tüm şartları sağlasanız bile, bir vize almanız yine de piyangodur.

Varışta transit vize almaya hak kazanabilirsiniz. Bir kişi için işe yarayan yöntemlerin aynı koşulları yerine getirmesine rağmen başka bir kişi için işe yaramayabileceğini de unutmamalısınız. Bu yüzden transit de olsa vizenizi önceden ayarlamanız önerilir.

Etihad Havayolları 31 Ocak 2012'de ücretsiz bir Birleşmiş Arap Emirlikleri ziyaret vizesi tanıtımını yaptı. Bu arada havaalanından çıkmak isteyen yolcuların normal bir giriş iznine ihtiyacı olacaktır.

Çıkışta, pasaport kontrolünden geçmek isteyen herkes için bu geçerlidir. Birleşmiş Arap Emirlikleri ziyaretçileri için 96 saatlik transit vize mevcuttur. Ülkede farklı emirliklerin göçmenlik kuralları için farklı yolları olabileceğini de unutmayın.

Dubai Transit Vize Nasıl Alınır?

Dubai Transit Vize Nasıl Alınır?

Rezervasyon yaptığınız havayolu şirketi, seyahat acentesi veya Birleşmiş Arap Emirlikleri oteli aracılığıyla önceden transit vize için başvurabilirsiniz. Müşterileri olmadığınız sürece hiçbiri sizin için transit vize düzenlemeyi kabul etmeyecektir.

Dubai'ye varışta Terminal 1'deki karşılama hizmetleri kontuarında veya Terminal 3'teki Dubai Otelleri masasında transit vize alabilirsiniz.

Vize verilmesi Dubai göçmenlik departmanının onayına tabi olduğu için vize alabileceğiniz garanti edilmez. Transit vize almak için muhtemelen Emirates Havayolu ile uçmanız ya da Dubai’de bir gece konaklama satın almanız gerekecektir. Her durumda da;

l Orijinal pasaportunuz

l 2 fotoğraf

l Geldiğiniz yerden kalkan farklı bir yere uçak bileti

l Ülkeye varış ve ayrılış uçuşları arasında en az 8 saat ve varsa konaklama kanıtlarına ihtiyacınız olacaktır.

Dubai Havalimanı'na Varışta 96 Saatlik Transit Vize

Bu vize türü diğer şehirler veya emirlikler için verilmeyip, sadece Dubai Havaalanı için geçerlidir. 96 saatlik transit vize alabilmek için tüm koşullar yerine getirilmelidir.

l Dubai Uluslararası Havaalanı aracılığıyla üçüncü bir ülkeye seyahat edecekseniz;

l Transit süresi en az 8 saatse;

l Gidiş - dönüş bileti ve otel rezervasyonu yapılmışsa;

l En az bir yön için Emirates Havayolları tercih edilmişse 127 dolar karşılığında transit vize alınabilir.

Vize Başvuru İşlemleri - Vize Ofisi