Çin Şubelerimiz

Çin Şubeler

Çin Şubelerimiz

 

Çin Vizesi

Türkiye'nin pek çok ilinde vize ofisi şubesinin bulunduğu firmalarımız ile birlikte kolaylıkla Çin seyahatinizin vizesini alabilirsiniz.

Ankara'da bulunan vize ofisi firmamıza telefon numaraları ile ulaşmanın yanı sıra email adresleri üzerinden mesaj atarak bilgilendirme alabilirsiniz.

Peki Çin vizesi alım sürecinde vize ofisi neler yapmaktadır?

Müşteri memnuniyeti ile ilerleme ve alanında profesyonel ve uzman bir kadro ile bir iletişim aşaması gerçekleştiren vize ofisi tüm dünya ülkelerine ulusal standartları kapsayacak şekilde vize alımı sağlar.

Eksiksiz bir şekilde hazırlanan evraklarınız uzman ekibimizle tek tek incelenir. Burada amaç vizenizin ilk başvurunuzda dahi red cevabı almadan alınabilmesidir. Hem vize hem pasaport süreciniz de yanınızda olan vize ofisi kargolama yöntemi ile de sizden belirli evrakları isterken belirli evrakları da göndermektedir.

Hazırlamış olduğunuz seyahat planı içerisindeki süreler özellikle göz önünde bulundurulur. İşinde uzman ve kaliteli bir firma özellikle vize alım süreçlerindeki gün, tarih ve saatlere tek tek dikkat eder. Vize çakışması durumlarını yaşanmasının en büyük sebebinin bu olduğunu bilen vize ofisi karşılıklı yapılan konuşma sonrasında bu süreci tasarlayarak sürdürür.

Kaliteli ve özgün bir seyahat planı oluşturmak aslında hiç de zor değil. Vize ofisi firmamızı arayarak hem yurtiçinde hem de yurtdışında uluslararası anlamda belirlenmiş vize prosedürlerine de riayet ederek başvuru işlemleriniz yapılmaktadır.

Vize ofisi ile tüm başvuru sürecinizi daha kolay ve daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Edirne

Çin seyahatlerinizi tek girişli olarak veya daha uzun süreli gerçekleştirmek istediğinizde, amaçlarınıza uygun başvurularda bulunmanız için Edirne şubelerimiz yardımcı olacaktır. Konsolosluklara şahsen başvurmadan, tüm işlemlerin ekiplerimiz tarafından takip edileceğinden emin olabileceksiniz.

 

Çorlu

Seyahat planlarınızı aksatmadan ve gerekli tüm evrakları zamanında hazırlayarak Çin seyahatlerinizi kısa süreli veya uzun süreli olarak gerçekleştirmek istediğinizde öncelikle Çorlu şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz. Yetki alanlarında olan il veya ilçede ikamet etmeniz durumunda başvuru süreçleri sizler adına ofislerimizden sürdürülecektir.

 

İstanbul

Şubelerimizin çalışma günlerinde ve saatlerinde randevuları alarak tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz. Evrakları hazırlarken ön bilgileri almak ve güncel koşullar hakkında bilgi sahibi olabilmek için İstanbul şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizler için tüm sorunların giderilmesine olanak verecektir.

 

Bursa

Bursa başta olmak üzere Kütahya, Sakarya, Bilecik gibi pek çok ilden ve ilçeden başvuru yapacak olan kişilerin Çin seyahatlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeleri için Vize Ofisi adreslerimiz Bursa şubelerinden yardımcı olacaktır. Yetkili acentemize vereceğiniz vekalet sayesinde başvuru evraklarınızın ibrazı gerçekleştirilecektir.

 

Ankara

Çin'e seyahat edeceğinizde, evrakların güncel olarak hazırlanması ve izinlerin alınması gerekecektir. Vize süreçleri, vize ücretleri veya güncel evrak listesi ile ilgili olarak Ankara şubelerimizle görüşebilirsiniz. Bu sayede bizlerle kuracağınız iletişimler size daha kısa sürede ve büyük oranda olumlu yanıtları kazandıracaktır.

 

Konya

Geniş bir yetki bölgesine sahip olan Konya şubelerimize ikamet ettiğiniz çeşitli illerden başvuru yapabilirsiniz. Böylece randevuların alınması ve vize işlemlerinin Çin Halk Cumhuriyeti'ne yönelik olarak gerçekleştirilmesi için profesyonel adımlarla karşılaşabileceksiniz.

 

Adana

Çin vizesi başvurularınızda hangi amaçlarla gideceğinize göre değişen evrakları doğru hazırlamanız gerekecektir. Bu nedenle deneyim sahibi olan kişilerden yardım almak istediğinizde Adana şubelerimiz sizlere kaliteli hizmetleri sunacaktır. Sizler için son derece adil ve şeffaf bir tavır sergileyecek olan hoşgörülü ekiplerimizden detayları öğrenebileceksiniz.

 

Kayseri

Çin vizesine dair merak ettiğiniz tüm konuları danışabilmek ve çözümleri elde edebilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kayseri şubelerimiz sayesinde vize işlemleri ile ilgili donanımlı hale gelebileceksiniz. Konsolosluk işlemlerinizde ve Çin'de gerçekleştirmeniz gereken işlemlerde ekiplerimizin sizleri yalnız bırakmayacağını görebilirsiniz.

 

Diyarbakır

Tüm çevre iller ve ilçeler dahil olmak üzere Diyarbakır şubelerimizi arayarak ya da yüz yüze görüşerek Çin vizesini almanızı kolaylaştıracak detayları elde edebilirsiniz. Evrakların güncel bir şekilde hazırlanması ve sunulması için gerekli adımları bu sayede atabileceksiniz.

 

İzmir

Türkiye'nin çeşitli illerinden başvurularınızı gerçekleştireceğinizde Çin vizesine dair detayları İzmir şubelerimizden öğrenebilirsiniz. Bizleri arayarak vize için gerekli evrakları öğrenebilir ve hazırladıktan sonra danışmanlarımıza kargo veya kurye ile ulaştırabilirsiniz.

 

Antalya

Çin vizelerinde uzun süre veya kısa süre konaklama hakkını elde edebileceğiniz seyahat amaçlarınıza uygun belgelerle başvuru yapılması gerekmektedir. Ticari, turistik, gezi, ziyaret veya çalışma gibi sebeplerle yapacağınız vize başvurularınızda Antalya şubelerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Ücretsiz bir şekilde vize ücretleri ve başvuru yöntemleri ile ilgili bilgileri almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Gaziantep

Çin vizelerinizi almak için şahsen başvurmanıza gerek kalmayacağını vurgulayacak olan ekiplerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Gaziantep şubemiz sayesinde vize işlemlerinizin aksatılmadan tamamlanmasına olanak verilecektir. Seyahatlerinizin zamanında gerçekleşmesi için evraklarınızın doğru bir şekilde sunulmasına özen gösterecek olan şubelerimiz, tüm eksiklerinizi tamamlayacaktır.

 

Trabzon

Karadeniz Bölgesi'nden ve çeşitli illerimizden Çin vize başvurusunu gerçekleştirecek olan kişilere Trabzon şubelerimiz aracılığıyla yardımcı olmaktayız. Vize reddi yanıtını almamanız için özenle hareket edecek olan danışmanlarımızın donanımlı olduğunu görebileceksiniz. Bu sayede işlemlerinizin kısa sürede tamamlanacağını ve seyahatlerinizin amacınıza uygun gerçekleşeceğini görmüş olacaksınız.

 

  1. Çin VİZESİ
Vize Başvuru İşlemleri - Vize Ofisi