Fransa Vize Başvuru Ofisleri

Fransa Şubeler

Fransa Vize Başvuru Ofisleri

Fransa Vizesi

Hem doğal güzellikleri hem de turistik havası ile dikkat çeken Fransa'ya yapılacak olan gezilerde, seyahatinizi keyifle sürdürmeye ne dersiniz? Seyahatinizin başlangıç aşaması olan vize alım aşamalarını dahi sizin yerinize yöneten vize ofisi tüm bu süreci daha kolay hale getirmektedir. 

Kaliteli bir deneyimin varlığı sizi daha da rahatlatacaktır!

Karmaşık olabilecek tüm bu süreci daha basit ve daha hızlı hale getirebilecek bir altyapıya sahip olan ve bunun için oluşmuş kitlesine hem kaliteli hem de tasarruflu bir hizmet modeli sunan vize ofisi ile süreci daha kolay hale getirebilirsiniz.

Peki Fransa vizesi alım süreçlerinde vize ofisi nasıl bir sistem izlemektedir? Her firmanın, acentanın kendi içerisinde bir işleyiş planı bulunur. Belirli bir sistematiği olmayan ya da kural barındırmayan firmaların güvenlikleri noktasında da şüphe duyabilirsiniz. Kişisel anlamda güvenlik bilgilerinizin korunduğu ve tüm aşamaların profesyonelce gerçekleştirildiğinden emin olacağınız vize ofisi firmaları şu şekilde bir standart yol izlemektedir:

Öncelikle Fransa'ya çıkış sebebinizi ve alacağınız vize türünü belirlemelisiniz. Bu konuyu kafanızda netleştirdikten sonra vize ofisi ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu aşamada sizin adınıza belirli evraklar düzenlenecektir ve bu istenen evraklar vize ofisi ile beraber ortaklaşa bir şekilde yürütülür.

Firma sizin adınıza konsolosluktan, size uygun olabilecek gün ve tarihi barındıran bir randevu olur. Randevunun ardından evraklarınız konsolosluğa teslim edilir.

Burada önemli olan nokta teslim edilen evrakların red cevabı almayacak şekilde düzenlenmiş olmasıdır. Bunun içinde vize ofisi tüm aşamaları kuralına uygun bir şekilde ve tasarlayarak sürdürmektedir.

Altunizade

 

Fransa vize başvurularınızda hazırlayacağınız evrakların güncel listesini öğrenmek ve tüm işlemlerin ofislerimiz aracılığıyla takip edilmesini talep etmek adına İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren Altunizade şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Turistik, ticari veya ziyaret amaçlı başvurularınızın İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya Konsolosluk/Büyükelçiliklerinde değerlendirilmesi amacıyla şubelerimizden harekete geçmekteyiz.

 

Çanakkale

 

Tüm ilçeleriyle birlikte Çanakkale ve çevresindeki illerden yapacağınız kısa süreli vize başvurularınızın gerçekleştirilmesinde harekete geçiyoruz. Vize Ofisi şubelerimizden olan Çanakkale şube uzmanlarımız sayesinde faydalı bilgileri elde edebilirsiniz. Güncel vize evraklarına kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Edirne

 

İlimizden başvuru yapmak isteyenlerin bizleri arayarak güncel bilgileri elde etmesi mümkün olacaktır. Çalışma saatlerimiz içerisinde Edirne şubemizle iletişime geçenlerin Fransa vize türleri ve başvuruları hakkında tüm sorularına hızlı bir şekilde yanıt bulabileceklerini aktarmaktayız.

 

Çorlu

 

Tekirdağ, Kırklareli ve Çanakkale gibi illerimizden Schengen vize başvurularını gerçekleştirmek isteyenlerin sorularını büyük bir titizlikle yanıtlamaktayız. Çorlu şubelerimiz sayesinde tüm kısa süreli seyahatleriniz için hangi adımları atmanız gerektiğinin yanıtını net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

İstanbul

 

Fransa seyahatlerinize uygun şekilde evrakların hazırlanması ve yetkili birimlere ulaştırılması aşamasında İstanbul şubelerimiz hızla harekete geçmektedir. Vize formu ve diğer tüm evraklarla birlikte en uygun süreler içerisinde başvurularınızın tamamlanması için adım atmaktayız.

 

Bursa

 

Ofislerimizi çalışma günleri ve saatleri içerisinde arayarak Fransa vizesi hakkında öğrenmek istediğiniz tüm sorulara en iyi yanıtları bulabilirsiniz. Profesyonel vize uzmanlarımız sayesinde zaman kaybı yaşamadan randevu alma ve evrak ibrazı konularında rahat edeceğiniz adımları atabilirsiniz.

 

Ankara

 

Kapsamlı bir şekilde Fransa vizesine dair bilgileri almanızın en iyi yollarından birisi Ankara şubelerimizle iletişime geçmektir. Bu sayede sizlere göndereceğimiz bilgi maillerinde yer alacak olan evrakları hazırlayarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Temsilcilerimiz vize onayı almanızın ardından pasaportlarınızı adreslerinize gönderecektir.

 

Konya

 

Burdur, Bitlis, Denizli veya Isparta gibi illeri de kapsayan ve Konya'nın tüm ilçelerinden yapılacak başvurularda yardımcı olan Konya şubemiz sayesinde Fransa vize başvurularınızı sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Adana

 

Adana'nın ilçeleriyle birlikte Hatay, Osmaniye, Mersin ve Kahramanmaraş gibi illerimizden Fransa'ya seyahat etmek amacıyla başvurmak istediğinizde Adana şubelerimizi güvenle arayabilirsiniz. Tüm sorularınızın yanıtlarını hızla alabileceğiniz adreslerimiz sayesinde önemli detaylara ulaşabileceksiniz.

 

Kayseri

 

Kayseri, Yozgat, Nevşehir ve Sivas'ta yaşayan vatandaşlarımızın Fransa vize başvuru formu ve diğer evraklarını güncel ve eksiksiz bir şekilde tamamlayarak, amaçlarına uygun seyahatleri gerçekleştirmelerinde yardımcı oluyoruz. Tüm vize türleri için kapsamlı bilgileri adreslerimiz sayesinde elde edebilirsiniz.

 

Diyarbakır

 

Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa ve Elazığ illerinden ve ilçelerinden gerçekleştireceğiniz Fransa seyahatlerinizde vize zorunluluğunuzun olması halinde hemen adreslerimize gelebilir veya bizleri arayabilirsiniz. Diyarbakır şubelerimiz sizlere en yakın konumda yer alarak tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

 

İzmir

 

İl/ilçe ve çevrelerinden arayarak ulaşabileceğiniz İzmir şubemiz sayesinde Fransa vize türleri, oturum ve vatandaşlık hakları ile ilgili tüm soruları yöneltebilirsiniz. Sizler için özenle cevap verecek olan deneyimli ekiplerimiz sayesinde oldukça rahat edebileceksiniz.

 

Antalya

 

Hazırlayacağınız evraklarla ilgili göndereceğimiz maile göre hareket ederek Fransa vize türleri ve çalışma-oturum izni başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. Fransa vatandaşlığı ve daha pek çok soru için bizleri arayabilirsiniz.

 

Gaziantep

 

Fransa vize başvurularınızda güvenilir bir firma olarak Gaziantep şubelerimizi tavsiye ediyoruz. Ofislerimiz hangi ilde olursanız olun sizlere en iyi hizmetleri hızla aktarmaya devam edecektir.

 

Trabzon

 

Trabzon ilçeleri ile birlikte Giresun, Gümüşhane ve Erzurum gibi pek çok ilden gelecek olan taleplere hızla yanıt vermekte olup, Fransa vize başvurularınızın sorunsuz gerçekleşmesi için hizmet veriyoruz. Sizler de güvenilir ve kaliteli bir şekilde adım atmak istediğinizde öncelikle bizleri arayabilirsiniz.

 

Vize Başvuru İşlemleri - Vize Ofisi
HASAN 2020-08-10 19:22:22 Cevabı Görüntüle
Fransa vizesi - ekşi sözlükteki bilgiler güncelmidir
Osman g. 2020-08-10 19:24:31 Cevabı Görüntüle
Fransa vizesi hakkında bilgi almak istiyorum?
Aslıhan g. 2020-08-10 19:25:54 Cevabı Görüntüle
Fransa vize evrakları nelerdir?
Mustafa c. 2020-08-10 19:31:44 Cevabı Görüntüle
Fransa Konsolosluğu hangi işlemlere bakıyor?
Ceylan ö 2020-08-10 19:34:00 Cevabı Görüntüle
Fransa vize şartları Nelerdir?