• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Hizmetlerimiz

Vizeofisi.com olarak, tam olarak istediğiniz şeyi sunmanın gücüne inanıyoruz. Her bireyin yurtdışına çıkma gereksiniminin birbirinden farklı olduğunu anlıyoruz. Hizmetlerimiz sizin için özel olarak hazırlanmıştır. Yüksek vasıflı vize başvuru hizmetlerimiz, istenen vizeyi alma sürecinde tüm süreç boyunca yanınızda olacaktır.

Vizeofisi.com Olarak Neye İnanıyoruz?

Bugün alacağınız kararlar kısa ve uzun vadeli başarınızı belirleyecektir. Yeni bir ülkeye taşınmaya ya da okumak için gitmeye karar verdiğinizde, bazen sevdiklerinizi bir süreliğine geride bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Kariyerinizde başarılı olmak için tamamen yeni bir yerde yaşamak zorunda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Ya da hayallerinizin peşinden koşmak ve tüm dünyayı dolaşmak istiyor olabilirsiniz. Vizeofisi.com olarak bunun nasıl hissettirdiğini çok iyi biliyoruz. Bu bilgiyi bizi ilk ziyaretinizin ardından ve vizenizi alana dek aklımızda tutuyoruz. Bu nedenle iletişimimizi ve vize başvuru belgelerinizi şeffaf ve özgün bir şekilde yürütüyoruz.

Uzman Danışmanlık Hizmeti

Tüm müşterilerimize vize başvuru süreci için en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefliyorum. Bünyemizdeki profesyonel danışmanlarımızın yardımıyla en iyi vize seçeneklerine kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Kurulduğumuz ilk günden beri müşteri memnuniyetimi ana hedefimiz olmaya devam ediyor. Firmamızda danışmanlık hizmetimizin dayandığı diğer ilkeler ise şunlardır:

Profesyonellik

İşimiz ve müşterilerimizin ihtiyaçları konusunda ger zaman profesyonelliği ön planda tutarak çalışıyoruz. Danışmanlarımızın duruma göre doğru öneri ve hizmetleri vereceğini biliyoruz.

Güvenilirlik

Şeffaflık ve güven müşteri ilişkilerini sonsuza kadar sürdürmenin anahtarıdır. İlişkiler ancak her iki tarafın da birbirleriyle çalışmaktan mutluluk duyduğu ve memnun kaldığı zamanlarda gelişebilir.

Vize Ofisi olarak Neler Yapıyoruz?

Firmamız bağlamında verdiğimiz danışmanlık hizmetleri şunlardır:

Öğrenci Vize Danışmanlığı

Durumunuza ve kalış sürenize bağlı olarak, başka bir ülkede eğitim görmek için vize alabilirsiniz.

Ticari Vize Danışmanlığı

Farklı ülkelerin yabancı girişimciler ve yatırımcılar için kendi göç ve vize programları vardır. Bu konuda size yardımcı olmaktan ve Vizeofisi.com olarak işinizi kolaylaştırmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Çalışma İzni Vize Danışmanlığı

Firmamız, çalışma vizesi ile ilgili en iyi danışmanlığı sağlama konusunda büyük bir deneyime sahiptir. Ayrıca müşterilerin ihtiyaçlarına göre iş vizesinin onaylanması konusunda da tam yeterliliğe sahibiz.

Bağımlı Vize Danışmanlığı

Geçerli bir vizeye sahipseniz, eşiniz / nişanlınız veya çocuklarınız bağımlı vize almaya hak kazanabilir ve vizeniz geçerli olduğu sürece sizin yanınızda kalabilirler. Gittiğiniz ülkeden Türkiye’deki ailenizle ilgili süreci yönetmek zor olacağından bu konuda sizlere yardımcı oluyoruz.

Turistik Vize Danışmanlığı

Bünyemizdeki profesyonellerin samimi çabaları ile müşterilerimize güvenilir turistik vize hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İster ilk vizeniz olsun isterseniz de daha önce defalarca kez vize almış olun. Sunmuş olduğumuz üstün hizmet kalitesi ve doğru yönlendirmelerle uzun süreli vize onaylarını taahhüt ediyoruz.

Ret Vize Danışmanlığı

Reddedildiyseniz, umudunuzu kaybetmeyin. Birlikte seçeneklerinizi değerlendireceğiz ve kararın tersine çevrilmesinin yasal olarak mümkün olup olmadığını size bildireceğiz. Böylece zaman kaybetmeden vize sürecinizle ilgili izlemeniz gereken yol hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Neden Vizeofisi.com’i Seçmelisiniz?

Çünkü sektördeki en güvenilir danışmanlarız ve sizi ve vize ihtiyaçlarınızı tamamıyla anlıyoruz. Bu ilk adımı atmak büyük bir karardır. Ancak doğru yönlendirme, bilgili danışmanların üstün hizmet anlayışı ve geçmiş deneyimler sayesinde bu yolculuğun sizin için sorunsuz ve pratik olmasını sağlıyoruz. Vizeofisi.com ve ortakları, uzmanlarımızla birlikte, vize başvurusu gereksinimlerinizin etkin ve verimli bir şekilde karşılandığından emin oluruz. Böylece tek odaklanmanız gereken hayatınızda yeni açacağınız kapı olabilir.

Vizeofisi.com ve yardımcı ofisleri, yeni, güvenli ve aydınlık bir geleceğe geçişinizi sağlayan güvenilir bir göçmenlik danışmanlığı ve vize uygulama hizmetleri sağlayıcısıdır. Vize onayı alma oranındaki başarılarımızdan, üstün hizmet anlayışımıza kadar hemen her müşterimizin beklentilerini karşılamayı hedef edinmiş durumdayız. Firmamız avukatları ve iştiraklerinden oluşan rekabetçi bir ekiple, en güvenilir göçmenlik hizmetleri sayesinde kişisel ve profesyonel düzeyde destek sağlıyoruz.

Vize Başvurularını Kolaylaştırıyoruz

Vizeofisi.com, Türkiye’nin kalbinde yer alan lider bir göçmenlik danışmanlığı kurumudur. Her türlü vize alma konusunda uzmanlaşarak, yurtdışına göç etmek isteyenler için profesyonel danışmanlık ve yasal hizmetler sunuyoruz. Deneyimli uzmanlarımızın size yardımcı olmasını sağlayın ve vizenizi alma işlemini basitleştirin.

Vize Başvuru Sürecinizi Basitleştirme

İster yurtdışına gezmek için gitmek isteyin isterseniz de göç ile ilgilenin. Tüm olası vize olanaklarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlarken, koşullarınız için doğru vize türünü seçmenize yardımcı olabiliriz.

Vizeofisi.com’in bir müşterisi olarak, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak şekilde bilgilendirilmenizi ve hangi seçeneğin size daha uygun olduğunu bilmenizi sağlıyoruz. Profesyonel göçmenlik danışmanlarımız 7/24 özel destekle tüm endişeleri ve güçlükleri ortadan kaldırır ve vizenizi olabildiğince hızlı ve kolay bir şekilde almanızı sağlar.

Lütfen bizimle info@Vizeofisi.com adresimiz üzerinden mail yoluyla ya da 0850 228 29 53 numaralı telefonumuzdan ulaşarak iletişim kurmaktan çekinmeyin. Her türlü sorunuza cevap vermekten büyük bir memnuniyet duyacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Vize alma süreci son derece karmaşık ve göz korkutucu gelebilir. Ancak Vizeofisi.com olarak tüm bu süreci sizin adınıza kolaylaştırmak için buradayız. Konsolosluk ile iletişime geçmeden önce lütfen tüm sorularınızın cevaplarını burada arayın. Büyükelçiliklerin bu standart sorulara cevap vermek için ayıracak vakitleri olmadığını unutmayın. Eğer daha fazla sorunuz olursa bizimle 0850 228 29 53 telefon numarasını arayarak ya da info@Vizeofisi.com adresine mail göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Vize Sürecim Ne Kadar Sürecek?

Vize başvuru süreciniz, başvurunuz için randevu aldığınızda başlar. Her vize farklıdır ve farklı bir onay çözüm sürecine sahiptir. Çeşitli onaylar ve yetkiler vize departmanının kontrolü dışında olduğundan, vizenizin sonuçlanması için belirli bir zaman dilimi garanti edilemez. Bu rehber ne zaman randevu alacağınıza ve ne zaman seyahat planlayacağınıza karar vermenize yardımcı olabilir. Bir karar verilinceye dek pasaportunuzun konsoloslukta tutulduğunu unutmayın. Seyahat tarihinizden 6 ay öncesine kadar vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Ortalama vize başvurusu sonuç süreleri aşağıdaki gibidir:

Schengen vizesi: 1-4 hafta
Öğrenci vizesi: 2-4 hafta
Çalışma Vizesi: 1-6 hafta
Oturum Vizesi: 2-6 hafta
* Bunlar ortalama sürelerdir ve vizenin yasal süreden önce sonuçlanacağını garanti etmez.

Vizemin Durumu Nedir?

Telefon veya e-posta yoluyla güncellenmiş vize başvurusu sonuçlarını paylaşmıyoruz. Yalnızca sonucunuz geldiğinde pasaportunuzun elimize ulaştığını bildiririz.

whatsapp