İstanbul İletişim Bilgileri

İstanbul iletişim bilgileri sayesinde, yurt dışına çıkmak için o ülkelerin konsolosluklarının yayınladığı resmi evrak belgelerine uyulması gerekiyor. Evrakların eksik veya doğru olmayan bilgilere sahip olacak şekilde teslimi, başvuruların reddedilmesine neden oluyor. Vize almak için [email protected] e- posta adresimize soru veya istek için e- posta gönderebilirsiniz. +90 850 308 34 62 numaralı telefonumuz da personellerimiz tarafından, gün boyunca iletişime geçmek için ulaşıma uygundur.

İstanbul Mail Adresi

Türkiye’de müşterilerimize çok uygun ücret karşılığında, gidecekleri ülkeden vize çıkması ve bu işlemlerin hızlı gerçekleşmesi için hizmet veriyoruz. Vize almak amacıyla [email protected] elektronik posta adresimize mail gönderilmesi ve ülkelere dair soru sorulması yeterlidir. İstanbul iletişim bilgileri verilen ofisimize gelerek veya telefon aracılığıyla bizimle görüşerek, evraklar için ödenmesi gereken ücretler ve işlem süreleri öğrenilebilir.

İstanbul Yurtdışı Vizesi İletişim

Vize Ofisi sayesinde, gideceğiniz ülkelerin konsoloslukları üzerinden başvuru işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Yurt dışı vizesi İstanbul ve diğer şehirlerde yer alan ofislerimiz aracılığıyla, konsolosluklara ve büyükelçiliklere başvuru yapılmasının ardından çıkartılabiliyor. Resmi başvurularda ihtiyaç duyulan evraklar, dilekçeler ve gidilecek ülkeye dair başvuru formlarının nasıl olması gerektiği, tarafınıza iletilecektir.

İstanbul Vize Ofisi Randevusu

İstanbul’da bulunan vize ofisi aracılığıyla tüm konsolosluklara başvuru yapılması mümkündür. vizeofisi.com resmi internet sitemizde en çok aratılan ve gün içerisinde en çok randevu talep edilen ofislerimizden biri İstanbul ofisidir. Birkaç gün öncesinden, evraklarınızı teslim etmek amacıyla ofise geleceğinizi veya soru sormak için geleceğinizi belirterek randevu almanız gerekiyor. Türkiye’nin her yerinde vize ofisi için başvuruların gerçekleştirilmesi, vize ücretleri ve vize evraklarının tesliminin ardından resmi işlemlerinin başlamasını sağlıyoruz.