İsviçre Vize Başvuru Ofisleri

İsviçre Şubeler

İsviçre Vize Başvuru Ofisleri

İsviçre Vizesi

Vize alım sürecinde doğru ve güvenilir bir destek ile karşılaşmak oldukça şanslı bir durumdur. Genellikle ilk vize alım sürecini içinde kendini bulan kişiler çok zorluk çekmektedir. Alanında uzman olan ve 15 yıllık tecrübesi ile kendini geliştirmiş bu alanda ispatlamış ve ismi duyulan vize ofisi firmamız; tüm vize alım süreçlerinizde deneyimli ekibi ile beraber hızlı ve eksiksiz bir hizmet sunmaktadır.

Başvuru büro okullarımıza gelerek bilgi sahibi olabilir, bünyemizde çalışan uzman ekip ile tanışıp konuşabilir. Vize alım sürecine dair tüm aşamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu süreci internet üzerinden edinilen bilgiler ile veya İsviçre Konsolosluğuna başvurarak yönetebilmektesiniz. Ancak internetteki bilgiler ya da İsviçre Konsolosluğundan alacağınız talimatlar yeterli gelmeyebilir. Bunun içinde aktif olarak vize ofisi uzman ekibimiz ile görüşmelerde bulunabilir. Bu süreci daha profesyonel şekilde yürütebilirsiniz.

Kişisel olarak hazırlamış olduğunuz seyahat planınız içerisinde vize alımını kolaylaştıracak olan uçak ve otel rezervasyon tarihleri oldukça önemlidir. Herhangi bir şekilde; uçak, otel rezervasyonları vize çıkış süreci, pasaportunuzun aktiflik süreci ve bunun yanında seyahat sigortanızın süresi bile diğer tarih ve saatler ile çakışırsa vize alımı ret alabilir.

Tüm bu vize alım sürecini daha kaliteli ve emin adımlar ile yürütecek olan vize ofisi firması ile iletişime geçip aklınıza takılan herhangi bir soru ya da sorunu iletebilirsiniz.

Altunizade

 

İsviçre vize başvurularınızda hazırlayacağınız evrakların güncel listesini öğrenmek ve tüm işlemlerin ofislerimiz aracılığıyla takip edilmesini talep etmek adına İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren Altunizade şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Turistik, ticari veya ziyaret amaçlı başvurularınızın İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya Konsolosluk/Büyükelçiliklerinde değerlendirilmesi amacıyla şubelerimizden harekete geçmekteyiz.

 

Çanakkale

 

Tüm ilçeleriyle birlikte Çanakkale ve çevresindeki illerden yapacağınız kısa süreli vize başvurularınızın gerçekleştirilmesinde harekete geçiyoruz. Vize Ofisi şubelerimizden olan Çanakkale şube uzmanlarımız sayesinde faydalı bilgileri elde edebilirsiniz. Güncel vize evraklarına kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Edirne

 

İlimizden başvuru yapmak isteyenlerin bizleri arayarak güncel bilgileri elde etmesi mümkün olacaktır. Çalışma saatlerimiz içerisinde Edirne şubemizle iletişime geçenlerin İsviçre vize türleri ve başvuruları hakkında tüm sorularına hızlı bir şekilde yanıt bulabileceklerini aktarmaktayız.

 

Çorlu

 

Tekirdağ, Kırklareli ve Çanakkale gibi illerimizden Schengen vize başvurularını gerçekleştirmek isteyenlerin sorularını büyük bir titizlikle yanıtlamaktayız. Çorlu şubelerimiz sayesinde tüm kısa süreli seyahatleriniz için hangi adımları atmanız gerektiğinin yanıtını net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

İstanbul

 

İsviçre seyahatlerinize uygun şekilde evrakların hazırlanması ve yetkili birimlere ulaştırılması aşamasında İstanbul şubelerimiz hızla harekete geçmektedir. Vize formu ve diğer tüm evraklarla birlikte en uygun süreler içerisinde başvurularınızın tamamlanması için adım atmaktayız.

 

Bursa

 

Ofislerimizi çalışma günleri ve saatleri içerisinde arayarak İsviçre vizesi hakkında öğrenmek istediğiniz tüm sorulara en iyi yanıtları bulabilirsiniz. Profesyonel vize uzmanlarımız sayesinde zaman kaybı yaşamadan randevu alma ve evrak ibrazı konularında rahat edeceğiniz adımları atabilirsiniz.

 

Ankara

 

Kapsamlı bir şekilde İsviçre vizesine dair bilgileri almanızın en iyi yollarından birisi Ankara şubelerimizle iletişime geçmektir. Bu sayede sizlere göndereceğimiz bilgi maillerinde yer alacak olan evrakları hazırlayarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Temsilcilerimiz vize onayı almanızın ardından pasaportlarınızı adreslerinize gönderecektir.

 

Konya

 

Burdur, Bitlis, Denizli veya Isparta gibi illeri de kapsayan ve Konya'nın tüm ilçelerinden yapılacak başvurularda yardımcı olan Konya şubemiz sayesinde İsviçre vize başvurularınızı sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Adana

 

Adana'nın ilçeleriyle birlikte Hatay, Osmaniye, Mersin ve Kahramanmaraş gibi illerimizden İsviçre'ya seyahat etmek amacıyla başvurmak istediğinizde Adana şubelerimizi güvenle arayabilirsiniz. Tüm sorularınızın yanıtlarını hızla alabileceğiniz adreslerimiz sayesinde önemli detaylara ulaşabileceksiniz.

 

Kayseri

 

Kayseri, Yozgat, Nevşehir ve Sivas'ta yaşayan vatandaşlarımızın İsviçre vize başvuru formu ve diğer evraklarını güncel ve eksiksiz bir şekilde tamamlayarak, amaçlarına uygun seyahatleri gerçekleştirmelerinde yardımcı oluyoruz. Tüm vize türleri için kapsamlı bilgileri adreslerimiz sayesinde elde edebilirsiniz.

 

Diyarbakır

 

Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa ve Elazığ illerinden ve ilçelerinden gerçekleştireceğiniz İsviçre seyahatlerinizde vize zorunluluğunuzun olması halinde hemen adreslerimize gelebilir veya bizleri arayabilirsiniz. Diyarbakır şubelerimiz sizlere en yakın konumda yer alarak tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

 

İzmir

 

İl/ilçe ve çevrelerinden arayarak ulaşabileceğiniz İzmir şubemiz sayesinde İsviçre vize türleri, oturum ve vatandaşlık hakları ile ilgili tüm soruları yöneltebilirsiniz. Sizler için özenle cevap verecek olan deneyimli ekiplerimiz sayesinde oldukça rahat edebileceksiniz.

 

Antalya

 

Hazırlayacağınız evraklarla ilgili göndereceğimiz maile göre hareket ederek İsviçre vize türleri ve çalışma-oturum izni başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. İsviçre vatandaşlığı ve daha pek çok soru için bizleri arayabilirsiniz.

 

Gaziantep

 

İsviçre vize başvurularınızda güvenilir bir firma olarak Gaziantep şubelerimizi tavsiye ediyoruz. Ofislerimiz hangi ilde olursanız olun sizlere en iyi hizmetleri hızla aktarmaya devam edecektir.

 

Trabzon

 

Trabzon ilçeleri ile birlikte Giresun, Gümüşhane ve Erzurum gibi pek çok ilden gelecek olan taleplere hızla yanıt vermekte olup, İsviçre vize başvurularınızın sorunsuz gerçekleşmesi için hizmet veriyoruz. Sizler de güvenilir ve kaliteli bir şekilde adım atmak istediğinizde öncelikle bizleri arayabilirsiniz.

Vize Başvuru İşlemleri - Vize Ofisi