İtalya Şubelerimiz

İtalya Şubeler

İtalya Şubelerimiz

İtalya Vizesi

İtalya’ya yapacağınız bir seyahat planınız bulunmakta. Bu seyahat planınız içerisinde alacağınız seyahat türüne göre de vize ve pasaport işlemleri değişmektedir. Seyahat sürecinizin daha başındayken vize işlemleri ile uğraşmak istemeyen kişiler için tüm bu süreci hem güvenilir hem de emin adımlarla yöneten vize ofisi pek çok vatandaşına kısa sürede vize alınmasını sağlamıştır.

Vize alım aşamalarında bir firma ile anlaşmak ve deneyimli olan bu firmanın gözetiminde tüm işlemleri sürdürmek önemlidir. İstenen belgelerde doğru beyanlar yapılmadığında ya da bizlerin ufak olarak gördüğü ayrıntılar sebebiyle vize alımları red cevabına uğrayabilir.

Peki akla gelen en çok sorulardan birisi de vize alım işlemleri için yararlanılacak olan vize ofisi firması bu süreci nasıl yönetmektedir?

İtalya vizesi alım sürecinde sizin seyahat amacınıza göre bir çalışma düzenlenir. Yapılan konuşmanın sonucunda belirli evraklar temini istenir. Özellikle bu süreçlerde ve günümüzdeki içinden geçtiğimiz süreçten kaynaklı olarak da evraklarınız e-posta yolu ile ya da kargo yolu ile sizlerden teslim alınmaktadır. Alınan dosyalardan sonra vize alım sürecine başlangıç yapar.

En Kısa Sürede Vize Başvurunuz Sonuçlanır!

Başlangıç yapılan bu süreçler sonrasında başvuru sonuçlandığında sizlere kargo ile vermiş olduğunuz ikamet adresinize gönderim sağlanır. Yaklaşık olarak 7 ile 15 gün içerisinde vize alım süreci tamamlanmış olur.

Piyasaya baktığınızda vize danışmanlık ücretleri oldukça değişkenlik göstermektedir. Evrakların temin aşaması, vizenin sonuçlanma aşaması ve vize danışmanlık ücretleri de dahil olmak üzere tüm maddi kısımlar yine sizlere e-posta aracılığı ile gönderilen bilgilendirme mesajı içinde belirtilmektedir.

 

Altunizade

İtalya seyahatlerini gerçekleştireceğinizde Altunizade şubelerimiz tarafından sorularınızın kaliteli bir biçimde yanıt bulacağını görebilirsiniz. Başvuru süreçleri hakkında sizleri bilgilendirecek olan çalışanlarımız sayesinde en kısa sürede olumlu yanıtları almanızın mümkün olacağını görebileceksiniz. İşlemlerinizin aksatılmadan gerçekleştirilmesinde bu adımlarınızın faydalı olacağını görmenize olanak veriyoruz.

Çanakkale

Kısa süreli müracaatlarınızda güncel evrakları elde etmenizin mümkün olacağını görebileceksiniz. Sizler için Çanakkale ofislerimiz üzerinden gerekli adımları atmanız adına yardımcı oluyoruz. İşlemlerinizin hızla tamamlanmasında ve eksiklerinizin giderilmesinde ekiplerimizin desteğini alabileceksiniz.

Edirne

Başvurularınızın eksiksiz ve hatasız bir şekilde tamamlanmasında büyük avantajları sağlayan Edirne ofislerimiz sayesinde memnun kalacağınız sonuçlara ulaşabileceksiniz. Vize işlemlerinizde, vatandaşlık veya oturum izinlerinizde hangi aşamaları tamamlayacağınızın yanıtını bu sayede almış olacaksınız.

Çorlu

Temsilcilerimizle yapacağınız görüşmelerde İtalya vizelerine dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Başvurularınızı hızla gerçekleştirmek ve son durumlardan haberdar olmak için hemen adım atabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden gerekli yanıtları hızla alabilirsiniz.

İstanbul

Mail, SMS veya telefonlar aracılığıyla İstanbul ofislerimizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan gereken yanıtları alabilirsiniz. Schengen vizeleri kapsamında gerçekleştireceğiniz İtalya vizeleri için ofislerimizden gerekli destekleri hızla alabilirsiniz.

Bursa

Resmi pasaporta sahip olan kişilerin 90 günü aşmayan İtalya ziyaretlerinde vizeden muaf olmalarına rağmen, bordo pasaporta sahip kişilerin ise 90 günü geçmemek şartıyla Bursa ofislerimiz üzerinden gerekli destekleri alarak vize başvurularını gerçekleştirebileceklerine değiniyoruz. Vize Ofisi merkezlerimiz sayesinde gerekli yanıtları hızla alabileceksiniz.

Ankara

Vize ofisi departmanlarımızla yapacağınız görüşmelerde sizleri bekleyen harika fırsatları yakalayabileceksiniz. Ankara şubelerimiz sayesinde gerekli yanıtları alabilecek ve asla zorlanmayacaksınız. Sorunlarınıza çözümleri hızlıca üretebilecek deneyime sahip olan ekiplerimizden faydalanabileceksiniz.

Konya

Bordo pasaport sahibi olarak gerçekleştireceğiniz İtalya seyahatlerinizde Konya ofislerimizi arayabilirsiniz. Vizelerinizin tam zamanında alınmasında etkisini göreceğiniz profesyonel ekiplerimizle birlikte hareket edebileceksiniz. Telefon veya mail üzerinden gerekli yanıtları alarak adımlarınızı güvenle atabileceksiniz.

Adana

En kısa sürede vizelerinizi alabilmek ve hatta ekstra ücretlerle 48 saatte vizelerinize sahip olabilmek için Adana ofislerimizi arayabilirsiniz. İtalya seyahatleriniz öncesinde hangi adımları atacağınızın yanıtını hızla alabileceksiniz. Vize işlemlerinizin süresinin kısa zaman dilimi kapsaması ve evrakların hatasız şekilde sunulması için gerekli çabayı gösteriyoruz.

Kayseri

Kayseri ofislerimizi arayarak ya da mail üzerinden ulaşarak İtalya vizelerine dair sorularınızı yöneltebilirsiniz. Bu sayede işlemleriniz beklediğinizden daha kısa sürede tamamlanacaktır. Üstelik şahsen başvurmadan konsolosluğun talepleri doğrultusunda hareket etmenize olanak veriyoruz.

Diyarbakır

İtalya vizelerini alırken karşılaşacağınız sorunlarda profesyonel desteklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu tip konularda Diyarbakır ofislerimizle iletişime geçmenizin sizleri son derece memnun edeceğini görmenize olanak veriyoruz. Vakit kaybetmeden bizlere ulaşabilir ve tüm sorunlarınızın ortadan kaldırılacağını görebilirsiniz.

İzmir

Ege ve çevresinde İtalya vizesi almak üzere başvuru yapacak kişileri bekleyen İzmir ofislerimiz üzerinden tüm adımları kaliteli bir şekilde atmanıza olanak verilecektir. Bu sayede eksikliklerinizin giderileceğini görebilecek ve güveninizi sarsmayacak olan ekiplerimizle birlikte hareket edebileceksiniz.

Antalya

İtalya vizelerinizde sizleri çeşitli aksilikler ve eksiklikler bekliyor olabilir. Vize alım sürelerinizi uzatmakta olan bu tür beklenmedik durumlar karşısında Antalya Ofislerimizle iletişime geçebileceksiniz. Engellerin ve pürüzlerin ortadan kaldırılmasında ekiplerimizin ne denli özverili hareket edeceğini yakından görmüş olacaksınız. Telefonlarınızdan bizlere ulaşmanız halinde sorunlarınızı hızla halletmeye devam ediyoruz.

Gaziantep

Profesyonel destekleri alarak İtalya vizelerinizde herhangi bir problemi yaşamak istemediğinizde Gaziantep ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Trabzon

İtalya vizelerinizde eksiksiz ve tam olarak başvuruları gerçekleştirebilmeniz için Trabzon ofislerimizle sizlere destek oluyoruz. Bu sayede tüm soru işaretlerinizin yok edilmesini sağlarken, işlerinizin yolunda gitmesine ve büyük oranda olumlu yanıtları almanıza olanak veriyoruz.

 

 

Vize Başvuru İşlemleri - Vize Ofisi
Gafur Kilic 2020-07-17 22:07:09 Cevabı Görüntüle
Aile birleşimi için başvurdum Vfs global 5 ay sonra kargo yaptığına dair mail geldi sonuç olumlumudur?
namık c 2020-08-10 20:27:50 Cevabı Görüntüle
vize ücreti ne kadar oldu