Kanada Şubelerimiz

Kanada Şubeler

Kanada Şubelerimiz

Kanada Vizesi

Aktif olarak düzenlemiş olduğumuz Kanada seyahati içerisinde başlangıç noktanız vize alım aşamaları olmaktadır. Tüm dünya ülkelerine eşit koşullarda ve uluslararası protokolleri yerine getirerek danışmanlık hizmeti veren vize ofisi firmamız, tüm vize başvuru aşamaları, değerlendirme ve sonuç aşamalarında sizlerle beraber hareket etmektedir.

Yapacağınız Kanada ziyaretiniz artık sıkıcı ve sorunlu bir hale gelmeyecek. Tüm bu süreç sizi korkutabilir. Vize alım süreçleri hakkında araştırma yaptığınızda genellikle zor bir sürecin sizleri beklediği ve çoğu kez red cevabı aldınız söylenebilir. İlk defa vize başvurusunda bulunacak kişiler için bu doğru olsa bile, sizin yanınızda danışman olarak yönlendirecek olan ve tüm bu süreci evrak temini süreçleri ile beraber yönetecek olan vize ofisi elemanları ile güven içerisinde ve eksiksiz bir şekilde yönetmektedir.

Kişisel Güvenliğiniz Bize Emanet!

Kanada vize işlemleri için bilgi sahibi olmak isteyen kişiler; alanında uzman olan deneyimli uzman ekibimiz ile iletişime geçebilir. Bunun için internet üzerinden vize ofisi sitesini ziyaret edebilir, iletişim formuna bakabilir veya müşteri hizmetlerini arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Her zaman için kaliteyi önceleyen firmamızın dikkat ettiği unsurlardan biri de güvenliktir. Hiçbir şekilde kişisel bilgilerinize de zarar verilmeden tüm bu süreç kontrolü ve planlı bir şekilde ilerlemektedir.

Vize alım sürecinde karşılaşacağını ilk aşama; belgelerinizin teminidir. Belgeler temin edildikten sonra belirli makamlardan, belirli olayların alınması gerekir. Onay aşamalarını sizin adınıza gerçekleştiren firmamız; bunun dışında konsolosluğa evraklarını teslim sürecini de yine kendisi üstlenmektedir. Başvuru sonucunu açıklandığında tüm evraklar, bizlere vermiş olduğunuz kişisel bilgiler içerisinde yer alan ikamet adresinize kargo ile gönderilmektedir.

 

Çanakkale

Kanada vizelerinizi alabilmeniz için gerekli hassasiyeti gösterecek olan ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm işlemlerinizin sorunsuz olarak gerçekleştirilmesinde sizlere destek olacak Çanakkale ofislerimiz sayesinde harekete geçebileceksiniz. Güvenle adım atmak ve sorunlarınızın çözüme ulaşmasını sağlamak için sizler de bu yöntemleri takip edebilirsiniz.

Edirne

Kanada seyahatlerinizi gerçekleştirebilmeniz için ihtiyacınız olan vize süreçleri ile ilgili sizlere daima destek oluyoruz. Hangi şartlarda vizelerinizi alabileceğinizin yanıtını aktarırken, gerekli evrakları ve vize ücretlerini güncel olarak paylaşıyoruz. Bu sayede sizler de kısa sürede başvurularınızı gerçekleştirerek, olumlu sonuçları almanızın ardından pasaportlarınızı ofislerimiz aracılığıyla teslim alabilirsiniz.

Çorlu

İletişim bilgilerimiz ve mail adreslerimiz üzerinden Çorlu ofislerimize ulaşarak tüm sorularınızı paylaşabilirsiniz. Kanada vizesini almak istediğinizde yaşayacağınız problemlerin ortadan kaldırılacağını görmüş olacaksınız. Sizlere en yakın şubelerimiz üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz sayesinde, problemlerinizin ortadan kaldırılacağını görmüş olacaksınız.

İstanbul

İstanbul ve çevresinden başvuruları gerçekleştirecek olan vatandaşlarımızın Kanada vizelerini problemsiz bir şekilde almalarına olanak veriyoruz. Sizler de şubelerimiz sayesinde bu adımları profesyonelce atabilirsiniz. Aklınızdaki tüm soru işaretlerini yok edecek olan ekiplerimiz sayesinde işlemlerinizin daha kısa sürede ve sorunsuzca halledileceğini görebileceksiniz.

Bursa

Hangi vize türü ile ne kadar süreyle Kanada’da kalabileceğinizi yanıtını sizler için paylaşıyoruz. Bursa ofislerimizin sizler için en kaliteli şekilde ilerleteceği süreçler hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Kanada’ya gitmek için planladığınız tarihleri aşmayacak biçimde adımlarınızı hızla atmaya başlayabilirsiniz.

Ankara

Ankara ve çevresinden başvuruları gerçekleştirecek olan vatandaşlarımızın sorunlarını çözüme ulaştırıyoruz. Kanada vizelerinizde ve diğer vize türlerinde sizleri bekleyen kapsamlı danışmanlık hizmetlerimiz ile Ankara ofislerimiz sayesinde tanşabilirsiniz. E-posta veya telefon üzerinden gerekli yanıtları alabilir ve bizlerle iletişiminizin size pek çok şey kazandıracağını görebilirsiniz. Son derece avantajlı olan aşamalardan geçerek, en iyi ve verimli sonuçları elde edebilirsiniz.

Konya

Kanada vize türleri ve detayları ile ilgili bizlere ulaşmanız, daha da memnun kalmanızı sağlayacaktır. Vize evraklarınızın hazırlanması ve konsolosluklara ulaştırılması aşamalarında daima destek oluyoruz. Sizleri asla zor durumda bırakmayacak adımları atmayı sürdürerek, işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Adana

Sizler için en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunacak olan Adana ofislerimiz aracılığıyla başvurularınızı hemen gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli yollardan Kanada seyahatlerinizi gerçekleştirmek istediğinizde ilk olarak bizleri aramanızı ve haberdar etmenizi tavsiye ediyoruz.

Kayseri

İçerisinde bulunduğunuz şartlara ve maddi durumlarınıza göre Kayseri ofislerimiz üzerinden Kanada seyahatlerinizi gerçekleştirebilmeniz için destek oluyoruz. En yakın şubelerimiz aracılığıyla sorunlarınızı çözüme ulaştırabilir ve tüm detayları hemen elde edebilirsiniz. Kusursuz ve kaliteli süreçlerin içerisinde yer alabilmeniz için ofislerimizin sizlere daima destek olacağını görebileceksiniz.

Diyarbakır

Ofislerimizi arayarak sorularını yönelten vatandaşlarımıza en kısa sürede geri dönüş yapıyoruz. Diyarbakır ofislerimiz üzerinden Kanada vizelerini alırken herhangi bir problemi yaşamamak için nasıl adım atmanız gerektiğini netleştirebilirsiniz.

İzmir

Kanada vizelerinizi alırken İzmir ofislerimizden yardım alabilirsiniz. Sorularınızın yanıt bulması ve karmaşanın ortadan kaldırılması için ekiplerimizden faydalanabilirsiniz. Şikayetlerinizin yok edilmesi sizler için son derece avantajlı olacaktır.

Antalya

Kanada vizelerinizi alrken herhangi bir problemle karşılaşmayacağınızın ve pratik olarak tüm aşamaları tamamlayacağınızın garantisini Antalya ofislerimiz üzerinden sağlıyoruz. Vize alırken herhangi bir sorunun yaşanmaması için tüm detayları aktarmaya devam ediyoruz.

Gaziantep

Ekiplerimizle iletişime geçerek Gaziantep ofislerimizin faydalı ve verimli hizmetleri sayesinde Kanada seyahatlerinize hemen çıkabilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizin hızla gerçekleşeceğini görebilecek ve asla tereddüt etmeyeceksiniz.

Trabzon

Kanada vizelerinize yönelik tüm detayları Trabzon ofislerimiz üzerinden yanıtlıyoruz. Memnun kalacağınız ofislerimiz sayesinde işlemlerinizin sorunsuz ve problemsiz bir şekilde ilerleyeceğini görebileceksiniz.

 

 

Vize Başvuru İşlemleri - Vize Ofisi