1. Kazakistan VİZESİ
  2. Yatırımcılara Vatandaşlığı
  1. İLETİŞİM
  2. Ankara İletişim Bilgileri   0850 228 4353   ankara@vizeofisi.com
  3. Altunizade Yurt Dışı Vize   0850 228 4353   altunizade@vizeofisi.com
  4. Gaziantep İletişim Bilgileri   0850 228 4353   gaziantep@vizeofisi.com
  5. Çanakkale İletişim Bilgileri   0850 228 4353   canakkale@vizeofisi.com
  6. Edirne İletişim Bilgileri   0850 228 4353   edirne@vizeofisi.com
  7. Çorlu İletişim Bilgileri   0850 228 4353   corlu@vizeofisi.com
  8. İstanbul İletişim Bilgileri   0850 228 4353   istanbul@vizeofisi.com
  9. Bursa İletişim Bilgileri   0850 228 4353   bursa@vizeofisi.com
  10. Konya İletişim Bilgileri   0850 228 4353   konya@vizeofisi.com
  11. Adana İletişim Bilgileri   0850 228 4353   adana@vizeofisi.com
  12. Kayseri İletişim Bilgileri   0850 228 4353   kayseri@vizeofisi.com
  13. Diyarbakır İletişim Bilgileri   0850 228 4353   diyarbakir@vizeofisi.com
  14. İzmir İletişim Bilgileri   0850 228 4353   izmir@vizeofisi.com
  15. Antalya İletişim Bilgileri   0850 228 4353   antalya@vizeofisi.com
  16. Trabzon İletişim Bilgileri   0850 228 4353   trabzon@vizeofisi.com
  17. Şanlıurfa İletişim Bilgileri   0850 228 4353   sanliurfa@vizeofisi.com
  18. Hatay İletişim Bilgileri   0850 228 4353   hatay@vizeofisi.com
  19. Kahramanmaraş İletişim Bilgileri   0850 228 4353   kahramanmaras@vizeofisi.com
  20. Elazığ İletişim Bilgileri   0850 228 4353   elazig@vizeofisi.com
  21. Mersin İletişim Bilgileri   0850 228 4353   mersin@vizeofisi.com
kazakistan-yatirimcilara-vatandasligi

Kazakistan Yatırımcılara Vatandaşlığı

Kazakistan Oturum

Kazakistan oturum izni, Kazakistan ülkesinde çalışmak amacı ile ya da eğitim ve öğretim amacı ile uzun süreli vize başvurusunda bulunan kişilerin alması gereken bir evrak türüdür. Ayrıca aile birleşimi kapsamında bu oturum iznine başvurulmaktadır. Kazakistan oturum izni başvurusu iKazakistan belirli evrakların hazırlanması ve sunulması gerekmektedir.

  1. Kazakistan VİZESİ
  2. Yatırımcılara Vatandaşlığı
Vize Başvuru İşlemleri - Vize Ofisi