1. Mikronezya VİZESİ
  2. Transit Vize
  3. Turistik Vize
  4. Ticari Vize
  1. İLETİŞİM
  2. Ankara İletişim Bilgileri   0850 228 4353   ankara@vizeofisi.com
  3. Altunizade Yurt Dışı Vize   0850 228 4353   altunizade@vizeofisi.com
  4. Gaziantep İletişim Bilgileri   0850 228 4353   gaziantep@vizeofisi.com
  5. Çanakkale İletişim Bilgileri   0850 228 4353   canakkale@vizeofisi.com
  6. Edirne İletişim Bilgileri   0850 228 4353   edirne@vizeofisi.com
  7. Çorlu İletişim Bilgileri   0850 228 4353   corlu@vizeofisi.com
  8. İstanbul İletişim Bilgileri   0850 228 4353   istanbul@vizeofisi.com
  9. Bursa İletişim Bilgileri   0850 228 4353   bursa@vizeofisi.com
  10. Konya İletişim Bilgileri   0850 228 4353   konya@vizeofisi.com
  11. Adana İletişim Bilgileri   0850 228 4353   adana@vizeofisi.com
  12. Kayseri İletişim Bilgileri   0850 228 4353   kayseri@vizeofisi.com
  13. Diyarbakır İletişim Bilgileri   0850 228 4353   diyarbakir@vizeofisi.com
  14. İzmir İletişim Bilgileri   0850 228 4353   izmir@vizeofisi.com
  15. Antalya İletişim Bilgileri   0850 228 4353   antalya@vizeofisi.com
  16. Trabzon İletişim Bilgileri   0850 228 4353   trabzon@vizeofisi.com
  17. Şanlıurfa İletişim Bilgileri   0850 228 4353   sanliurfa@vizeofisi.com
  18. Hatay İletişim Bilgileri   0850 228 4353   hatay@vizeofisi.com
  19. Kahramanmaraş İletişim Bilgileri   0850 228 4353   kahramanmaras@vizeofisi.com
  20. Elazığ İletişim Bilgileri   0850 228 4353   elazig@vizeofisi.com
  21. Mersin İletişim Bilgileri   0850 228 4353   mersin@vizeofisi.com

Mikronezya Ticari Vize

Mikronezya Ticari Vizesi Nedir?

Mikronezya ülkesinde toplantı, seminer, iş toplantısı, kongre, fuar kapsamında iş ile alakalı bütün seyahatlerin gerçekleşme işlemi iMikronezya Türkiye Cumhuriyeti üzerinden Mikronezya ticari vize başvurusunda bulunabilmek mümkündür. Mikronezya ticari vize başvuru işlemleri iMikronezya başvuru evraklarının tam ve amacına uygun olarak hazırlanması gerekmektedir

Mikronezya ticari vize başvurusunda bulunduktan sonra maksimum 15 iş günü içerisinde ilgili vizenin olumlu ya da olumsuz durumu sonuçlanmaktadır. Bu nedenle vize reddi yaşanması halinde süre açısından problem yaşamamak adına seyahatin başlamasına bir ay kala Mikronezya ticari vize başvurusunda bulunmak uygun olacaktır. Vize reddi durumu yaşamamak adına evrakların tam ve doğru olmasına dikkat ediniz.

  1. Mikronezya VİZESİ
  2. Transit Vize
  3. Turistik Vize
  4. Ticari Vize
Vize Başvuru İşlemleri - Vize Ofisi