Romanya Şubelerimiz

Romanya Şubeler

Romanya Şubelerimiz

Romanya Vizesi

Romanya vizesine başvurmanız gereken bir seyahate çıkacaksınız. Bu seyahat hızlı bir şekilde vize alım sürecinin gerçekleşmesini sağlayacak olan bir döngüyü oluşturabilir. Böyle bir durumda vize danışma merkezleri aktif olarak hizmet verir.

Biz de sizin adınıza vize ofisi ile daha kısa sürede randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve evraklarınız da yaşanacak ve müdahale edilmesi gerekecek bir risk durumunda sizin yerinize harekete geçebiliriz.

Sizlerden alınacak olan belirli kişisel evraklar neticelendiğinde yine posta aracılığı ile sizlere gönderilir. Teslimat aşamasında vize ve pasaport teslimi noktasında da yine vize ofisi kurumumuz devreye girerek sizin adınıza tüm süreci yönetip teslim için kargo ile evinize gönderebilir.

Vize ofisine başvuru yapmanız dahilinde seyahat planınız hazırlanmaya başlanır. Öncelikle özellikle konsolosluk gibi resmi makamların dikkat ettiği nokta sizin kısa süreli vize alım gerçekleştirmeniz dahilinde ülkeye geri dönüp dönmeyeceğinize dair verdiğiniz garantidir.

Bunun dışında orada yapacağınız seyahatin kalış süresi, pasaportunuzun ve vizenizin bu kalış süresi ile çakışmaması, uçak rezervasyonu ve otel rezervasyonunda yine bu tarihler ile senkronik bir şekilde alınmış olması gerekir. Bu aşamalara özellikle dikkat ettikleri için bu aşamalarda yaşanabilecek herhangi bir aksaklıktan dolayı vizeniz red cevabı alabilir. 

Vize ofisi'nin kendi içerisindeki yılların verdiği deneyim ile bu süreçte, bu tarz püf noktaları tespit ederek planlama aşamasında tek tek inceleyip tüm süreçlerde yanınızda olmaktadır.

İstanbul

Romanya şubelerimiz arasında yer alan İstanbul ofislerimiz üzerinden tüm merak ettiğiniz soruları yöneltebilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizin kısa sürede nasıl tamamlanacağını görebileceksiniz. İstanbul ve çevresinde başvuruları gerçekleştirecek olan ekiplerimiz sayesinde tüm süreçlerin sorunsuz bir şekilde devam edeceğinin altını çiziyoruz.

Çanakkale

Romanya seyahatleriniz için gerekli olan vize türlerine uygun evrakları öğrenebilmek için Çanakkale ofislerimizi arayabilirsiniz. Vize ücretleri ve başvuru süreçleriniz hakkında tüm detayları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bizlere telefon veya mail üzerinden ulaşmanız halinde sorunlarınızın kısa sürede tamamlanacağını görebileceksiniz.

Çorlu

Çorlu ofislerimiz sayesinde Romanya vize işlemlerinizin pratik bir şekilde tamamlanacağını görebileceksiniz. Soru işaretlerinizi çözecek donanıma sahip olan çalışanlarımız sayesinde endişesiz adımları atabileceksiniz. Tüm soru işaretleriniz Çorlu ofislerimiz sayesinde ortadan kaldırılacaktır.

Edirne

Romanya seyahatlerinizi tam zamanında gerçekleştirebilmenizi sağlayacak olan ekiplerimizin, en erken süreçlerde başvuruları gerçekleştirebileceğini göreceksiniz. Sizlere büyük kolaylıkları sağlayacak olan çalışanlarımız ile birlikte hareket ederek Edirne vizelerini hatasız ve kusursuz bir şekilde nasıl alacağınızın yanıtını bulmuş olacaksınız.

Bursa

Ofislerimiz sizlere çalışma saatleri içerisinde Romanya seyahatlerinizle ilgili olarak yardımcı olacaktır. Tüm problemlerinizin çözüme ulaştırılmasında hangi aşamaları atlatacağınızın yanıtını bulabileceksiniz. Bursa ofislerimiz üzerinden tüm merak ettiklerinizi sorabilecek ve 2020 yılı içerisinde hangi belgeleri hazırlayacağınızı öğrenebileceksiniz.

Ankara

Ankara ve çevresinde Romanya ofislerimizle iletişime geçen vatandaşlarımızın vize problemleerini çözüme ulaştırıyoruz. Ankara ofislerimiz sayesinde hatasız adımları atabileceğinize dair sizleri uyarmaktayız. İşte sizler de tüm bu hususlarda gerekli olan bilgileri elde edebileceğinizin ve hayal ettiğiniz hızda ve kalitede sonuçlara ulaşabileceğinizin farkına varacaksınız.

Konya

Konya’nın tüm ilçeleri ile çevre illerinden yapılacak olan Romanya vize başvurularında soru işaretlerinizin giderilmesinde, tüm aşamalarla ilgili bilgi sahibi olmanızda ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanmanızda yardımcı oluyoruz. Sizleri mağdur etmeyecek adımları atarak endişelerinizi yok edecek sonuçlarla karşılaşmanıza olanak veriyoruz.

Adana

Adana ve çevre illerinden Romanya vizelerini nasıl alacağını ve hangi prosedürleri tamamlaması gerektiğini merak eden vatandaşlarımızın bizlere hızla ulaşabileceğinin altını çizmekteyiz. Adana ofislerimizi arayarak gerekli bilgileri hızla alabileceğinizi hatırlatıyoruz.

Kayseri

Kayseri ofislerimizi arayarak veya mail üzerinden taleplerini ileterek Romanya vizesi hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olacak adımları atıyoruz. Merak ettiğiniz soruları aktarabileceğiniz ekiplerimizin kısa sürede geri dönüş sağlayacağını görebileceksiniz. Kayseri ofislerimiz hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştireceği adımları ile sizleri daima mutlu edecektir.

Diyarbakır

Romanya vizelerini alırken ihtiyacınız olan tüm belgeleri sizler için aktaracak olan deneyimli ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm sorularınızın yanıtlarını aktaracak olan çalışanlarımız sayesinde gerekli sonuçlara hızla ulaşabileceksiniz. Problemlerinizden arınmanız, işlemlerinizin daha kısa sürede ve olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır.

İzmir

Ofislerimizde sizleri bekleyen ve tüm donanımlara sahip olan danışmanlarımızın ücretsiz hizmetlerinden faydalanarak Romanya vizelerinizi hemen alabilirsiniz. Sonuçların sizleri memnun edeceğini ve asla problem yaşamayacağınızı aktarıyoruz. Vize reddi yanıtını almaktan uzaklaşabilmek için bizleri ziyaret edebileceğinizi vurgulamaktayız.

Antalya

Romanya seyahatlerinizi birbirinden farklı kategoriler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Seyahat amacınıza göre farklı evrakları hazırlamanız gerekebilir. Antalya ofislerimiz, atacağınız adımlarda ilk aşamadan itibaren son aşamaya kadar daima sizlere yardımcı olacaktır.

Gaziantep

Romanya vize işlemlerinizde danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabileceğinizi vurguluyoruz. Gaziantep ofislerimiz sayesinde soru işaretlerinden arınabilecek ve engellerden kurtulabileceksiniz. Başvurularınızın önündeki tüm pürüzleri ortadan kaldırıyoruz.

Trabzon

Vizelerinizin alınabilmesi için sizlere destek olacak Trabzon ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz. İşlerinizin aksamadan tamamlanması için gerekli özveriyi sergilediğimizi görebileceksiniz. Ofislerimizde çalışan her bir uzmanımızın deneyimli olduğunu aktarmaktayız. Sizler de tüm sorunlarınızdan ve aksaklıklardan uzak bir biçimde adım atabileceğinizi bu sayede göreceksiniz.

 

 

  1. Romanya VİZESİ
Vize Başvuru İşlemleri - Vize Ofisi