Müşteri Hizmetleri


Hizmet anlayışımızı her zaman daha iyiye taşıma gayreti ile müşterilerimize sunmaktayız. Vize ofisi hem gizlilik hem de güvenli hizmet konusunda titiz çalışmaktadır. Hassasiyetlerin farkında olarak müşteri hizmetleri alanında doğru adımlar atmaktayız. Buda bize başvuran kişilerin daha rahat olabilmelerini doğrudan etkilemektedir. Aktif şekilde rol aldığımız alanlar ile her türlü sorulara hızlı cevaplar sunmaktayız. Vizeye dair aklınıza gelebilecek sorulara cevap sunarken tam da istediğiniz cevaplar ile doğru yola sevk etmekteyiz. İletişim konusunda oldukça titiz olmamızın sonucunda da mutlu müşteri potansiyeli artırmaktayız.

Bilgi edinme ve nasıl bir yol izleneceğine dair sunduğumuz akış daha hızlı karar vermenize etki edecektir. Bu alanda gizlilik politikası gerekliliklerini de yerine getirmekteyiz. Hem danışmalarımız hem de teknik personelimiz hizmet anlayışı konusunda bilinçli kişilerden oluşmaktadır. Eksik ya da hatalı bilgi akışının söz konusu olmadığı güven ortamında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişim ağımızı genişleterek size daha hızlı geri dönüşler sağlamaktayız. İlk kez hizmet almak istediğinizde ya da aldığınız hizmet ile ilgili soru ve sorunlarda erişim sağlayabilirsiniz. Çözüm odaklı çalışma prensiplerini yerine getirebilmek için hedeflerimize uygun hareket etmekteyiz. Vize işlemlerinin sorunsuz şekilde tamamlanarak planladığınız tarihte seyahate başlamanız için destek sunmaktayız. Başvuru işlemlerinden başlayıp son nokta konulup karar aşamasına kadar yanınızda yer almaktayız. Bu alanda daha iyi sonuç alabilmeniz anlayışını da kendimize görev edinmiş haldeyiz. Vize ofisi müşteri hizmetlerinde her daim doğru bilgi verilmesi ve bu bilgiler eşliğinde hareket edilmesini hedeflemiştir. Hedeflenen bu anlayışın yerine getirilmesi adına da çalışmalar sürmektedir.

Telefon ve posta yolu ile bize ulaşabilmenizin yanı sıra doğrudan müşteri temsilcisi ile de görüşmeniz mümkündür. Oluşabilecek ya da oluşan sorunların halledilebilmesi adına da doğru etkiyi açıkça ortaya koymaktayız. Böyle bir durumun oluşması da güvenli hizmetin daha sağlam şekilde ilerlemesini sağlamaktadır. Müşteri hizmetleri sayesinde karşılıklı diyalogları üst seviyeye taşımak mümkündür. Müşteri temsilcilerimizle günün her saatinde görüşüp bilgi edinmeniz için geniş çaplı çalışma düzeni oluşturmaktayız. Buda erişilebilirliği artırarak hızlı hizmeti daha iyi seviyelere taşıma ile doğrudan bağlantılıdır. Vize sürecinin ne denli zorlu ve bilgi gerektiren bir alan olduğunun bilinci ile hizmet vermekteyiz.