E- Posta: [email protected] Telefon Numarası: 0 850 228 43 53

Adana İletişim Bilgileri

Vize başvurusu yapmak için ofisimize müracaat eden müşterilerimiz tarafından tüm evrakların teslim edilmesi gereklidir. Adana iletişim bilgileri için kurumumuzun resmi adresini, sosyal medya hesaplarını ve canlı yardım panelini kullanabilirsiniz. Vize almak amacıyla evrakların gönderilmesi ve soru sorulması için [email protected] e- posta adresimiz gün boyu iletişime açıktır. +90 850 308 34 62 numaralı telefonumuzu aradığınızda da çok kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyor ve detaylı açıklamalarda bulunuyoruz.

Adana Mail Adresi

Yapılacak olan tüm vize başvuruları için, gerekli evraklar da dahil olmak üzere, işlem süreleri hakkında detaylı çalışmalarımız bulunuyor. [email protected] mail adresimize elektronik posta göndererek, toplamanız ve ofisimize getirmeniz gereken tüm evrakları öğrenebilirsiniz. Adana iletişim bilgileri için resmi elektronik posta adresimizin kullanılması, gidilecek olan ülkenin hangisi olduğu ve hangi türde vize istendiğinin belirtilmesi yeterli olacaktır.

Adana Yurtdışı Vizesi İletişim

Vize almak için resmi bir acente aracılığıyla başvuru yapılması, herhangi bir eksiklik olmaksızın tüm işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlar. Yurt dışı vizesi Adana merkezli faaliyet bölgemizde tüm müşterilerimizin bizimle irtibat kurması mümkündür. Günün her saatinde ve yıl boyunca bize erişebilir, sorularınızı ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Adana Vize Ofisi Randevusu

Vize çıkarılması için konsolosluğa yapılacak olan tüm başvurular, kurumumuz aracılığıyla çok kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. vizeofisi.com internet sitemizde, hangi şehirde ikamet ettiğinize bağlı olarak o şehre yönelik ofis adreslerimizi öğrenebilirsiniz. Randevu almak için telefon etmeniz, canlı destek ile görüşmeniz veya elektronik posta göndermeniz gerekiyor. Bu üç yoldan biri sayesinde bize ulaşabilir ve hangi gün, hangi saatte ofise gelebileceğinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.