Antalya İletişim Bilgileri

Yurt dışına giderken, vize talebinde bulunulduğu belirtilen ülkelerin her biri için, şartlarla birlikte, işlem sürelerinin ne kadar olduğunu açıklamaktayız. Antalya iletişim bilgileri Avrupa, Asya da dahil olmak üzere tüm bölgelerdeki farklı vize türlerine yönelik başvuruların yapılması için kullanıma uygundur.

[email protected] e- posta adresi sayesinde, ücretsiz bir şekilde bizimle iletişime geçebilir, evrakların kurumumuz tarafından toplanması ve teslimi için ödenecek ücrete dair bilgi alabilirsiniz. +90 850 308 34 62 telefon numaramız, resmi bir şekilde Antalya ofisimizin adresini öğrenmek ve verilecek olan hizmet hakkında bilgi alınmasını sağlamak için uygundur.

Antalya Mail Adresi

Türkiye’de ve diğer ülkelerde vize talebiyle ilgili detaylar, Türkçe ve diğer dillerde kurumumuz tarafından yayınlanmıştır. [email protected] elektronik posta adresimiz üzerinden tüm vatandaşlara kısa süre içerisinde bilgi veriyoruz. Antalya iletişim bilgileri için Türkiye’de resmi bir şekilde faaliyet gösteren internet sitemizi kullanmanız yeterli olacaktır.

Antalya Yurtdışı Vizesi İletişim

Yurt dışı vizesi Antalya ofisi sayesinde çok kısa süre içerisinde tüm evrakların teslim edilmesi ve başvuru işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Hafta içi ve hafta sonu hizmet vermekteyiz.

Antalya Vize Ofisi Randevusu

Elektronik posta adresimiz ve telefon numaralarımız aracılığıyla bize mail gönderebilir ve arayabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Vize çıkarılması için ziyaret ettiğiniz vizeofisi.com internet sitemizde, şehrinize yönelik ofislerimiz hakkında adres bilgisi paylaşıyoruz.

Gönderilecek olan evrakların hangileri olması gerektiği, hangi ülkelerde ne kadar süreyle başvuruların sonuçlandığı hakkında bilgi veriyoruz. Başvuruların olumlu sonuçlanması için yapılması gerekenler, uzman personellerimiz tarafından bilinmektedir. Kurumumuzu arayarak, ofis randevusu için bilgi alabilirsiniz.