• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Bangladeş Vizesi

Bangladeş vize var mı? Bangladeş ve Dakka’ya gitmek isteyenler vize muafiyeti olmayan ülkelerin vatandaşları olmaları durumunda vize almaksızın ülkeye gidemezler. Türkiye’de Bangladeş vize muafiyetliği olmayan ülkeler arasında bulunur. Bu nedenle bordo pasaport hamilleri vizelerini aldıktan sonra ülkeye gidebilirler. Ancak diplomatik, hususi ya da hizmet pasaportu olanların 3 aya kadar ülkede vizesiz kalmaları mümkündür.
Kategoride Ara
Bangladeş Vizesi Hakkında
Bangladeş vizeleri için ödenmesi gereken ücretler vize çeşidine, alınacak vizenin süresine ve vizeyle yapılacak giriş sayısına göre belirlenen ücretlerdir.

Bangladeş vizeleri için geçerli olan ücretler;

Bangladeş aile ziyareti vizesi tek girişli 58 USD çok girişli 194 USD

Bangladeş turist vizesi tek girişli 58 USD çok girişli 194 USD

Bangladeş ticari vizesi tek girişli 58 USD çok girişli 194 USD

Bangladeş çalışma vizesi tek girişli 58 USD çok girişli 194 USD

Vize muafiyeti bulunmayan kişiler vize başvurularını İstanbul Bangladeş Başkonsolosluğu, Ankara Bangladeş Büyükelçiliği ve kendilerine yetki verilen vize ofislerine yapabilirler. Onay konsolosluklardan alınır ve olumlu yanıt alındığında Bangladeş veya Dakka gibi şehirlere ziyaret gerçekleştirilebilir. Başvuru yapabilmek için Bangladeş vize formunu İngilizce doldurmak ve vize evraklarının doğru bilgiler içerir şekilde hazırlayarak teslim etmek gerekir.
Bangladeş için bu gibi sorularınızın cevaplarını,gerek sitemiz üzerinde,gerekse bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.
whatsapp