Diyarbakır İletişim Bilgileri

Vize çıkarılması için gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, binlerce vatandaşımızın yurt dışına gitmesini sağlamıştır. Diyarbakır iletişim bilgileri için Türkçe ve diğer dillerde açıklama yapmış durumdayız. Vize sadece Schengen vizesi türünde değil, diğer ülkelerin mevzuatlarına uygun bir şekilde de çıkarılabiliyor. [email protected] e- posta adresimizi kullanabilir ve personellerimizin aynı gün içerisinde yanıt vermesini bekleyebilirsiniz. Telefon aracılığıyla iletişime geçmek için ise +90 850 308 34 62 numarasını aradığınızda, yirmi dört saat boyunca bize ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Mail Adresi

Türkiye’de hangi ülkede seyahat edileceğine bağlı olarak, konsoloslukların yoğunluklarına göre değişiklik gösteren bir süreç işlemektedir. [email protected] elektronik posta adresimizi kullanarak sorularınızı ve isteklerinizi personellerimize iletebilirsiniz. Diyarbakır iletişim bilgileri sayesinde, konsolosluklar tarafından yanıt verilip verilmediğinin sorulması mümkündür. Başvurular için evraklarınızı ofisimize getirmek zorunda değilsiniz. Postayla gönderdiğinizde de çok kısa süre içerisinde elimize ulaşacaktır.

Diyarbakır Yurtdışı Vizesi İletişim

Diyarbakır’da ikamet eden vatandaşlarımızın yurt dışına gitmek için profesyonel destek alması ve danışmanlık için başvuruda bulunması mümkündür. Vize Ofisi sayesinde siz de çok hızlı bir şekilde vize başvurularınızın olumlu sonuçlanmasını sağlayacak adımlar atabilirsiniz. Yurt dışı vizesi Diyarbakır bünyesinde yer verdiğimiz ofis aracılığıyla, bu bölgede yer alan konsolosluklara başvuru yapılmasıyla alınmaktadır.

Diyarbakır Vize Ofisi Randevusu

Uluslar arası yolculukların sadece bir ülkeye veya birkaç farklı ülkeye yapılacak olmasına bağlı olarak, vize başvuruları değişiklik göstermektedir. Transit geçiş için yapılacak başvurularda ödenecek ücret farklı, öğrenci vizeleri ve ticari vizelerde farklıdır. vizeofisi.com internet sitemizde yer verdiğimiz tüm ofis adresleri ve iletişim bilgileri üzerinden, hangi şehirde ikamet ettiğinize bağlı olarak ofislerimizden randevu alabilirsiniz.