Edirne İletişim Bilgileri

Edirne’den yurt dışına gitmek için yapacağınız tüm başvurular için danışmanlık hizmeti alma olanağına sahipsiniz. Edirne iletişim bilgileri ile ilgili açıklamalarımız, bu alanda almış olduğumuz resmi izinler sayesinde ofislerimiz ve canlı destek hatlarımızda yayınlanmaktadır. [email protected] e- posta adresi ve +90 850 308 34 62 numaralarını kullanarak ofislerimizle iletişime geçebiliyorsunuz. Hem hafta içi hem de hafta sonu bizimle görüşerek, gideceğiniz ülkenin hangisi olduğuna göre gerçekleştirilmesi gereken evrak hazırlama işlemlerine başlayabilirsiniz.

Edirne Mail Adresi

Seyahatlerinizin başarılı bir şekilde vize alınarak gerçekleştirilmesi için tüm evrakların mevzuata uygun olarak elde edilmesi gerekiyor. Başvurularınızı yapmak için [email protected] elektronik posta adreslerimiz sayesinde direkt olarak Edirne’de yer alan ofisimizle görüşebileceğinizi açıklamış durumdayız. Edirne iletişim bilgileri ile her bir başvurunun sürecini takip etmek, transit geçiş ve schengen vize türleri gibi farklı vize çeşitlerine yönelik detayları öğrenebilirsiniz.

Edirne Yurtdışı Vizesi İletişim

Vize çıkarılabilmesi için ofisimize gelmek zorunda değilsiniz. Faks yoluyla veya posta yoluyla tüm evraklara yönelik gönderimlerde bulunabilirsiniz. Yurt dışı vizesi Edirne ofisimiz üzerinden, gideceğiniz ülkenin konsolosluğu nerede bulunuyor ise direkt olarak o konsolosluklara başvuru yapılması sağlanacaktır. Kaç gün içerisinde yanıt verileceği, ülkenin hangisi olduğuna göre farklılık göstermektedir.

Edirne Vize Ofisi Randevusu

vizeofisi.com web sitemiz üzerinden başvuruları resmi bir şekilde yapma olanağı bulunmaktadır. Türkiye’de ve yurt dışında, her yaştan vatandaşımızın farklı ülkelere seyahatleriyle ilgili resmi çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ofislerimize gelmeden önce mutlaka bize telefon etmeli ve ne zaman müsait olduğumuzla ilgili bilgi edinmelisiniz. Hafta içi ve hafta sonu her gün gelebilir, evrak getirebilir veya sözlü olarak danışabilirsiniz.