Elazığ İletişim Bilgileri

Elazığ, yurt dışına gitmek üzere bizimle iletişime geçen vatandaşlarımıza ofis aracılığıyla hizmet verdiğimiz şehirlerimizden biridir. Elazığ iletişim bilgileri için ofislerimiz hakkında adres bilgilerini, resmi telefon numaralarımızı ve elektronik posta adreslerimizi paylaşmış durumdayız. elazig@vizeofisi.com e- posta adresimize soru sorabilir, vize çıkma durumlarına yönelik isteklerinizi iletebilirsiniz. +90 850 308 34 62 numaralı telefon sayesinde her istediğinizde personellerimizle iletişime geçme olanağına sahipsiniz.

Elazığ Mail Adresi

Türkiye’de ve diğer ülkelerde hafta içi, hafta sonu her yaş grubundan müşterimize hızlı bir şekilde vize çıkarılma süreçleri hakkında bilgi vermekteyiz. elazig@vizeofisi.com e- posta adresimiz, Elazığ iletişim bilgileri için soru soran vatandaşlarımıza bilgi verdiğimiz iletişim kanallarından biridir. Başvuruların olumsuz sonuçlanmaması için tüm adımları dikkatli bir şekilde takip ediyor ve müşterilerimizin evraklarını incelemeden geçiriyoruz.

Elazığ Yurtdışı Vizesi İletişim

Hafta içi ve hafta sonu verdiğimiz hizmetler neticesinde binlerce vatandaşımızın ülke dışına çıkmasına yardımcı oluyoruz. Vize Ofisi ile görüşmek için yurt dışı vizesi Elazığ ofisimizi ziyaret edebilir veya hiç ofise bile gelmeden, evrakları toplayarak bize gönderebilirsiniz. Gerekli tüm incelemeleri yaptıktan sonra, personellerimiz tarafından evrakların konsolosluğa gönderimi gerçekleşecektir. Türkiye’den hangi ülkeye gidileceğine göre 2 gün ila 1 ay arasında yurt dışı vizesi için beklenmesi gerekmektedir.

Elazığ Vize Ofisi Randevusu

Vize çıkarılması için başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlarımız tarafından vize ücretinin ve danışmanlık ücretinin ödenmesi gerekiyor. vizeofisi.com adresinde hem sağlık poliçesinin çıkarılmasıyla ilgili gerekli adımlar atılıyor hem de tüm evrakların konsolosluğa iletilmesi için çalışmalar yapılıyor. Haftanın her günü, tüm şehirlerdeki personellerimiz aracılığıyla, vize için profesyonel çalışmaları sürdürmekteyiz. Randevu alarak, istediğiniz zaman ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.