• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Fildişi Sahili Vizesi

Fildişi Sahili vize istiyor mu; Türkiye’den Fildişi Sahili için yapılan vize başvurularına sadece, hizmet, hususi ve umuma mahsus pasaport sahipleri tabiidir. Yeşil, gri ve bordo pasaportu olanlar Fildişi Sahili için vize başvurusu yapmalıdır. Diplomatik siyah pasaport sahipleri 90 güne kadar vize başvurusu yapmadan seyahat edebilir.

Vize işlemleri için Fildişi Sahili başvurusu evresinde rezervasyon, eksiksiz evrak ve konsolosluğa verilecek dilekçe ile form formalitesi bulunmaktadır. Başvuru işlemlerinde, vize talebinin oluşturulması için harç bedelinin de verilmesi gerekir.

Fildişi Sahili Vizesi

Fildişi Sahili vize evrakları, hesap dokumanı, en az 2 sayfası boş pasaport, 2 biyometrik fotoğraf, nüfus cüzdanı kaydı, sabıkasız belge ve ikametgah adreslerinin de yer alması şartı bulunur. Evrakların eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir.

Fildişi Sahili vize ücreti konsolosluğa dekontla birlikte teslim edilmelidir. Vize harç bedeli olarak yansıtılan bedel düzenlemeler üzerinden konsolosluğun ücret ve hizmet bedeline yansır.

Vize ofisi Fildişi Sahili için rezervasyon işlemlerinizi yaparak, düzenlemelerin eksiksiz ve kusursuz olmasına destek olacaktır.

Kategoride Ara
Fildişi Vizesi Hakkında
Fildişi sahili çok girişli vize ücretleri

Fildişi Sahili Turistik Vize 140 EUR

Fildişi Sahili Ticari Vize 140 EUR

Fildişi Sahili Aile Ziyareti Vizesi 140 EUR

Fildişi Sahili Erasmus Vizesi 140 EUR

Fildişi Sahili Eğitim Vizesi 140 EUR

Fildişi Sahili Aile Birleşimi Vizesi 140 EUR

Fildişi Sahili Transit Vizesi 140 EUR

Fildişi Sahili vize başvuruları için Ankara Fildişi Sahili Büyükelçiliği ve yetkili vize acenteleri tercih edilebilir. Başvuruda bulunan kişilerin pasaport, sarı umma aşı kartı, kimlik fotokopisi, vize dilekçesi, biyometrik fotoğraf, uçak rezervasyon belgeleri ve gelir belgelerini sunmaları zorunludur. Ayrıca alınacak vize türü için ihtiyaç duyulan belgelerin de hazırlanması gerekir.
Sorunuzun cevabına yukarıda bulunan sayfadan alabilirsiniz.
whatsapp