• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Gana Vizesi

Gana vize var mı? Afrika’da yer alan Gana’nın Accra ve diğer kentlerine gitmek isteyen Türkler vize aracılığıyla seyahat gerçekleştirebilirler. Umuma mahsus pasaporta sahip olan kişilerin vize almaları şarttır. Ancak diplomatik veya hususi pasaportları olan kişilerin vize almalarına gerek kalmaz. Fakat bu pasaport sahiplerinin de ülkeye vizesiz giriş hakkı 90 gün (180 günlük sürede) şeklindedir.
Kategoride Ara
Gana Vizesi Hakkında
Gana vize ücretleri vize türü, giriş sayısı ve vize süresine bağlı olarak belirlenmiş ücretlerdir. Gana vizesi için ödenmesi gereken ücretler; Gana turistik vize 1 aylık ve tek girişli 150 Euro Gana turistik vize 3 aylık ve çok girişli 180 Euro Gana turistik vize 6 aylık ve çok girişli 230 Euro Gana turistik vize 1 yıllık ve çok girişli 250 Euro Gana ticari vize 1 aylık ve tek girişli 150 Euro Gana ticari vize 3 aylık ve çok girişli 180 Euro Gana ticari vize 6 aylık ve çok girişli 230 Euro Gana ticari vize 1 yıllık ve çok girişli 250 Euro
Gana’ya gitmek amacıyla vize almayı düşünen kişiler başvurularını Gana Büyükelçiliği veya Gana Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirebilirler. Ayrıca bu kurumların yetkilendirdiği acente ve vize merkezlerinden yararlanmaları da mümkündür. Gana için kapı vizesi uygulaması bulunmadığından seyahat öncesinde vizeye tabi olanların mutlaka vizelerini almaları gerekir.
Gana vizesi hakkında bilinmesi gereken bilgilere yukarıda bulunan sayfadan ulaşabilirsiniz.
whatsapp