• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Gana Vizesi

Gana vize istiyor mu; Türkiye’den Gana’ya gitmek için bordo ve gri pasaportlu vatandaşların vize başvurusu yapması gerekmektedir. Yeşil ve siyah pasaport sahipleri için 90 güne kadar vizesiz geçiş hakkı verilmiştir. Hizmet ve umuma mahsus pasaport sahiplerinin vize başvurusu işlemleri için vize ofisinden destek alması sağlanmaktadır.

Gana vize başvurusu için konsolosluk üzerinden eksiksiz evrak düzenlemesi yapılması, dilekçe ve formla birlikte, turistik, iş, eğitim, ticari ve kültürel gezi amaçlı çıkışların bildirilmesi gerekmektedir. Vize başvurunuz için 4 haftadan önce başvuru yapmanız tavsiye edilir.

Gana Vizesi

Gana vize ücreti, vize ücreti harç bedeli olarak konsolosluğa belgelerle birlikte verilmelidir. Turistik, iş, kültürel gezi ve ziyaret amaçlı vizeler için ücret farklılık gösterebilir.

Gana vize evrakları, pasaport, nüfus kaydı, hesap dokumanı, vize harç bedeli, rezervasyon belgeleri ( otel ve uçak) ikametgah adresi olarak Gana konsolosluğuna teslim edilmelidir.

Gana Vize işlemleriniz için sunulan vize prosedürünün eksiksiz yerine getirilmesi şartı bulunmaktadır. Islak imza ve harç bedeli prosedürü uygulanır.

Kategoride Ara
Gana Vizesi Hakkında
Gana vize ücretleri vize türü, giriş sayısı ve vize süresine bağlı olarak belirlenmiş ücretlerdir. Gana vizesi için ödenmesi gereken ücretler; Gana turistik vize 1 aylık ve tek girişli 150 Euro Gana turistik vize 3 aylık ve çok girişli 180 Euro Gana turistik vize 6 aylık ve çok girişli 230 Euro Gana turistik vize 1 yıllık ve çok girişli 250 Euro Gana ticari vize 1 aylık ve tek girişli 150 Euro Gana ticari vize 3 aylık ve çok girişli 180 Euro Gana ticari vize 6 aylık ve çok girişli 230 Euro Gana ticari vize 1 yıllık ve çok girişli 250 Euro
Gana’ya gitmek amacıyla vize almayı düşünen kişiler başvurularını Gana Büyükelçiliği veya Gana Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirebilirler. Ayrıca bu kurumların yetkilendirdiği acente ve vize merkezlerinden yararlanmaları da mümkündür. Gana için kapı vizesi uygulaması bulunmadığından seyahat öncesinde vizeye tabi olanların mutlaka vizelerini almaları gerekir.
Gana vizesi hakkında bilinmesi gereken bilgilere yukarıda bulunan sayfadan ulaşabilirsiniz.
whatsapp