• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Gine Vizesi

Gine vize var mı? Gine Cumhuriyeti’nde yer alan Conakry gibi şehirlere seyahat planlayan ve bordo pasaportu olan Türklerin Gine vizelerinin bulunması gerekir. Bu vize sayesinde 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık giriş imkanı elde edebilirler. Ancak vizeyi alabilmeleri için gerekli şartları taşımaları gerekir.
Kategoride Ara
Gine Vizesi Hakkında
Gine vize ücretlerinde vize süresi ve yapılacak giriş sayısı belirleyicidir. Vize çeşitlerine ve vize süresine göre değişen Gine vize ücretleri; Tek girişli 1 aylık ticari ve turistik vize 200 Euro Çok girişli 3 aylık ticari ve turistik vize 250 Euro Çok girişli 6 aylık ticari ve turistik vize 300 Euro Çok girişli 1 yıllık ticari ve turistik vize 350 Euro Bunlar yanı sıra ekspres ticari ve turistik vize ücretleri de bulunur. Bu ücretler diğer ücretlerden 50 Euro fazladır.
Gine vizesi alınması zor olmayan vize türleri arasında bulunur. Vatandaşlar vize merkezleri, konsolosluk veya büyükelçilikler sayesinde vize alabilirler. Ancak başvurunun olumlu sonuçlanması için vize için ihtiyaç duyulan belgeleri tamamlamaları gerekir. Standart olan vize belgelerine ek olarak Afrika kıtasında yaygın olan Sarıhumma rahatsızlığına karşın aşı olunduğunu gösteren aşı kartının bulundurulması gerekir.
whatsapp