• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Gine Vizesi

Gine Vize İstiyor Mu; Yeşil, gri ve bordo pasaport sahipleri Gine vize alarak, ülkeye geçiş yapabilmektedir. Türkiye’den sadece diplomatik, siyah vize sahip olan adaylar 90 günlük Gine seyahatini vizesiz yapabilmektedir. Yeşil, gri ve siyah pasaport sahiplerinin vize başvurusu yapması için konsolosluğa gitmesi şartı vardır.

Gine vize başvurusu için evrakların eksiksiz düzenlenerek, Türkiye’den çıkış nedenini belirten dilekçeyle birlikte sunulması gerekmektedir. Vizeden muaf olan siyah pasaport sahipleri sadece pasaport ile yolculuk yapabilirsiniz.

Gine Vizesi

Gine vize evrakları için, hesap dokumanı, maaş dokumanı, 2 sayfası boş pasaport, 2 adet biyometrik fotoğraf, sağlık sigortası teminatı, ikametgah, eğitim, iş, ticaret ve kültürel geziye dair belgelerle birlikte rezervasyon belgelerinin de verilmesi gerekmektedir.

Gine vize ücreti olarak da konsolosluğa ödenecek bedel vize harç bedelidir. Vize harç bedelini ödemeniz ve dekontu da konsolosluğa teslim etmeniz şartı bulunmaktadır.

Gine için evrak, başvuru, rezervasyon ve işlemlerin sonucu aşamasında vize ofisi sizlere destek olacak, sürecin hızlanmasını sağlayacaktır.

Kategoride Ara
Gine Vizesi Hakkında
Gine vize ücretlerinde vize süresi ve yapılacak giriş sayısı belirleyicidir. Vize çeşitlerine ve vize süresine göre değişen Gine vize ücretleri; Tek girişli 1 aylık ticari ve turistik vize 200 Euro Çok girişli 3 aylık ticari ve turistik vize 250 Euro Çok girişli 6 aylık ticari ve turistik vize 300 Euro Çok girişli 1 yıllık ticari ve turistik vize 350 Euro Bunlar yanı sıra ekspres ticari ve turistik vize ücretleri de bulunur. Bu ücretler diğer ücretlerden 50 Euro fazladır.
Gine vizesi alınması zor olmayan vize türleri arasında bulunur. Vatandaşlar vize merkezleri, konsolosluk veya büyükelçilikler sayesinde vize alabilirler. Ancak başvurunun olumlu sonuçlanması için vize için ihtiyaç duyulan belgeleri tamamlamaları gerekir. Standart olan vize belgelerine ek olarak Afrika kıtasında yaygın olan Sarıhumma rahatsızlığına karşın aşı olunduğunu gösteren aşı kartının bulundurulması gerekir.
whatsapp