Kahramanmaraş İletişim Bilgileri

Seyahat edilecek olan ülkenin hangisi olduğuna bağlı olarak, Kahramanmaraş iletişim bilgileri ile ofislerimizin adreslerini öğrenebilirsiniz. kahramanmaras@vizeofisi.com e- posta adresimiz sayesinde bize evrakları danışabilir, gidilecek olan ülkenin kaç gün içerisinde olumlu veya olumsuz yanıt verdiğini öğrenebilirsiniz. Elektronik posta adresinin yanı sıra, +90 850 308 34 62 numaralı telefon sayesinde gerekli tüm evrakların öğrenilmesi ve başvuru için ilk adımın atılması mümkündür.

Kahramanmaraş Mail Adresi

Kahramanmaras@vizeofisi.com elektronik posta adresi aracılığıyla ve resmi sitemiz üzerinden, gideceğiniz ülkeye dair başvuru formlarını sunuyoruz. Bu formlar sayesinde siz de gerekli doldurmaları yaparak, diğer evrakları da topladıktan sonra, Kahramanmaraş iletişim bilgileri verilen ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Pasaport ve diğer evrakların tesliminin ardından, gidilecek olan ülkenin konsolosluğu tarafından istenecek olan vize ücretinin de ödenmesi gereklidir.

Kahramanmaraş Yurtdışı Vizesi İletişim

Görüşmelerimiz esnasında, sizden hangi belgeleri getirmenizi istediğimiz hakkında detaylı bir şekilde liste veriyoruz. Hangi evrak için hangi yolun kullanılması gerektiği, başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağıyla ilgili açıklamalarımıza uygun şekilde, 2 gün içerisinde belgeleri toplayabilirsiniz. Yurt dışı vizesi Kahramanmaraş ofisimize getirdiğiniz tüm evraklar incelenecek ve ertesi gün konsolosluğa gönderilecektir. Ortalama 7 gün içerisinde vize çıkıyor fakat hangi ülkeye gitmek üzere vize başvurusu yapıldığına bağlı olarak bu sürede değişimler yaşanabiliyor.

Kahramanmaraş Vize Ofisi Randevusu

Elektronik posta adreslerimiz ve telefon numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçen müşterilerimiz, vize ofislerimize gelme randevusu alabiliyor. vizeofisi.com resmi sitemiz sayesinde başvuru işlemlerinin detayları için ücretsiz bir şekilde bilgi alınması mümkündür. Türkiye’de ve diğer ülkelerde konsoloslukların istedikleri ücretler ve evraklara dair tüm açıklamaları ofislerimiz aracılığıyla yapmaktayız.