• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Kamboçya Vizesi

Kamboçya vize istiyor mu; Türkiye’den Kamboçya bölgesine gitmek için gri, yeşil ve siyah pasaport sahiplerinin vize almasına gerek yoktur. Vize işlemleri sadece bordo pasaport sahipleri için geçerlidir. Kamboçya vize almanız için vize ofisi sizlere rezervasyon ve belge düzenlemede yardımcı olacak, destek verecektir.

Kamboçya vize başvurusu evresinde, belgelerin eksiksiz olması, adayların ıslak imzalı ve damgalı belgelerle başvuru yapması şartı vardır. Bordo vize sahibi olan adayların Türkiye’den çıkış nedenini belirten, turistik, iş, eğitim ve ziyaret amacını bildiren dilekçe yazmaları gerekmektedir.

Kamboçya vize evrakları, 3 aylık hesap dokumanı ve maaş dokumanı, 3 aylık geçerli bordo pasaport, sağlık sigortası teminatı, nüfus kaydı, eğitim, iş ve ticari amaçlarla ilgili belge düzenlemeleridir.

Kamboçya vize ücreti olarak konsolosluk veya elçilik üzerinden dekontla ödeme yapılmaktadır. Ödeme işlemi, dönemin para birimine ve döviz seçeneğine göre değişiklik gösterebilir.

Vize almak için rezervasyon işlemlerinde, otel ve uçak rezervasyon belgelerinizin de düzenlenmesi şartı bordo vize için bulunmaktadır.

Kategoride Ara
Kamboçya Vizesi Hakkında
Kamboçya vize ücreti alınacak vizesinin normal, e-vize veya kapı vizesi olmasına bağlı olarak değişir. Bu ücretler; Kamboçya normal vize 120 Dolar Kamboçya kapı vizesi 30 USD Kamboçya e-vize 37 USD
Kamboçya vizesinden yararlanmak isteyen kişiler Kamboçya Fahri Konsolosluğu’na ve konsolosluğun yetki verdiği vize merkezlerine başvuruda bulunabilirler. E-vize almak isteyenler internet sitesi üzerinden online başvuru yaparak vize alabilirler. Kapı vizesinden yararlanmak isteyenler ise sınır kapısında ücret ve gerekli belgeleri (başvuru formu, giriş çıkış kartı ve biyometrik fotoğraf) teslim ederek vize alabilirler.
whatsapp