Kayseri İletişim Bilgileri

Kayseri iletişim bilgileri ile Türkiye’deki tüm ofislerimiz aracılığıyla resmi başvuruların yapılması mümkündür. kayseri@vizeofisi.com e- posta adresi ve +90 850 308 34 62 telefon numaramız, resmi başvuru yapma sürecinin nasıl olduğuna yönelik bilgi alınması için erişime açıktır.

Kayseri Mail Adresi

Yurt dışı seyahatlerinin 90 güne kadar vizesiz olduğu bilinen ülkeleri ziyaret etmek için vize almanız gerekmese dahi, daha uzun süre için vize alınması zorunlu tutulmuştur. kayseri@vizeofisi.com elektronik posta adresimiz ve resmi iletişim kanallarımız aracılığıyla, gereken tüm evraklara dair detayları öğrenebilirsiniz. Kayseri iletişim bilgileri vize alınması için ücret ve işlem süresi dahil olmak üzere, personellerimizin açıklamalarının yapıldığı ofislerimizden biridir.

Kayseri Yurtdışı Vizesi İletişim

Randevu almak ve ofislerimizi ziyaret etmek isteyen tüm müşterilerimize hafta içi, mesai saatleri içerisinde görüşmek üzere randevu veriyoruz. Yurt dışı vizesi Kayseri bölgesinde yer alan ofise posta yoluyla evrakların gönderilmesi veya sizin tarafınızdan getirilmesi halinde çıkarılmaktadır.

Hızlı bir şekilde hangi vize türü için başvuruda bulunulduğuna bağlı olarak, turistik veya ticari amaçlara sahip vizelere yönelik ödemelerin yapılmasının ardından beklenmesi gerekiyor. Gidilecek ülkenin konsolosluk hizmet yoğunluğuna bağlı olarak beklemeniz gereken süre farklılık göstermektedir.

Kayseri Vize Ofisi Randevusu

Kayseri’den yurt dışına yapılacak olan seyahatler için danışmanlık hizmetlerinin resmi ve güvenilir bir kurum aracılığıyla verilmesini sağlıyoruz. Türkiye’nin her yerinde ofisi bulunan bir firma olarak, profesyonel çalışanlarımız aracılığıyla, vizeofisi.com güvencesiyle vize danışmanlığı sunuyoruz. Ofislerimizi ziyaret etmek, çalışanlarımızla konuşmak ve başvurular için evrakları teslim etmek amacıyla direkt olarak resmi telefon numaralarımızı aramanız gerekmektedir