Konya İletişim Bilgileri

Konya iletişim bilgileri paylaşılan resmi internet sitemiz aracılığıyla, vize için konya@vizeofisi.com e- posta adresimizi kullanabilirsiniz.  +90 850 308 34 62 numaralı telefon numarası üzerinden evrak bilgilerine erişebilir, gidilecek ülkeye dair başvuru formlarına erişebilirsiniz.

Konya Mail Adresi

Telefon numaramız ve canlı destek hattımız aracılığıyla iletişime geçebileceğiniz gibi, konya@vizeofisi.com elektronik posta adresimizi de kullanabilirsiniz. Konya iletişim bilgileri ile müşterilerimize hangi şehirde hangi lokasyonda hizmet verdiğimize dair detaylı açıklamalar yapıyoruz.

Türkiye’de ve yurt dışında konsoloslukların istedikleri ücretler, seyahatin amacına dair yazılması gereken dilekçenin nasıl olacağını açıklamaktayız. Hem liste halinde evraklara yönelik bilgi veriyoruz hem de vize başvurusunun son durumuna dair geri bildirimleri paylaşıyoruz.

Konya Yurtdışı Vizesi İletişim

Vize Ofisi sayesinde tüm vatandaşlarımıza, gidecekleri ülkeye bağlı olarak belirlenen konsolosluklar üzerinden başvurular için danışmanlık hizmeti veriyoruz. Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösteren köklü bir kuruluş olmamız nedeniyle, ülkemizde binlerce kişiye yurt dışı seyahatlerinde danışmanlık yapmış durumdayız. Yurt dışı vizesi Konya bölgesine yönelik faaliyetler için çok uygun danışmanlık ücretleri karşılığında, evrak toplama ve başvuru hizmeti veriyoruz.

Konya Vize Ofisi Randevusu

Konya’da yer alan ofisimiz, genel olarak bu şehirde ikamet eden vatandaşlarımız tarafından evrak gönderilen bir merkezdir. Her şehirde ofisimiz bulunduğu için, vizeofisi.com resmi sitemiz üzerinden tüm şehirlerin ofis adreslerini öğrenebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde ofislerimize gelmek amacıyla müşteri hizmetlerimiz ile elektronik posta adresi ve telefon numarası üzerinden görüşebilirsiniz. Ofise gelme zorunluluğu bulunmamasına rağmen, müşterilerimiz tarafından mesai saatleri içerisinde gelinmesi için mutlaka önceki gün randevu alınması gereklidir.