• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Madagaskar Vizesi

Madagaskar vize istiyor mu; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Madagaskar’a gerçekleştireceği ziyarette vize almalıdır. Uzun süreli alınacak vizeler konsolosluk ile alınmalıdır. Ancak turistik vize için sınır kapısında vize alma imkanı bulunuyor.

Madagaskar vizesi, Madagaskar Başkonsolosluğu tarafından verilen ve Madagaskar Cumhuriyeti’nde ikamet etmeyi sağlayan vizedir. Gidiş nedeniniz ile doğru orantılı olarak kısa ya da uzun olacak şekilde verilebilir.

Madagaskar vizesi başvurusu yapmak isteyen kişilerin evrakları ile T.C. Dışişleri Madagaskar Başkonsolosluğu’na ya da yetkili merkezlere talepte bulunması gerekir. Bu talebin oluşturulabilmesi için öncelikle konsolosluktan randevu alınması zorunludur.

Madagaskar vizesi evrakları; pasaport, 2 adet biometrik fotoğraf, mesleğinize ilişkin belgeler, otel ve uçak rezervasyonlarınız, seyahat sağlık sigortası, başvuru formu, başvuru dilekçesi ve taahhütnamesi, seyahatinizdeki masrafları nasıl karşılayacağınızı sunduğunuz belgeler şeklindedir. Ancak almak istediğiniz vize türüne göre sizden başka belgeler de istenecektir. Detaylı bir şekilde belgelerinizi öğrenmek için Vize Ofis ile iletişime geçin.

Madagaskar vize ücreti, konsolosluk tarafından belirlenen ve vize harcı + hizmet bedeli şeklinde düzenlenen ücrettir. Bu ücreti konsolosluktaki gişelere ödemeniz gerekir.

Kategoride Ara
whatsapp