• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Meksika Vizesi

  • Meksika vize var mı? Meksika yurt dışından ülkeye gelecek olan kişiler vize uygular. Türkiye’den Meksika’ya gitmek isteyen kişiler diplomatik pasaporta sahip değillerse vizeleri olmadan ülkeye giriş yapamazlar.
  • Meksika için ihtiyaca bağlı olarak turist, aile, ticari ve turist vizeleri alınabilir.
  • Ülkeye gitmeyi düşünen kişiler önceden Schengen vizesi almışlarsa ve geçerliliği devam ediyorsa vize almalarına gerek yoktur.
Kategoride Ara
Meksika Vizesi Hakkında
Meksika vize ücreti 2021 fiyatları; Meksika ziyaretçi vizesi 36$ Meksika öğrenci vizesi 44$ Meksika geçici oturum vizesi 44$ Meksika çalışma vizesi 44$ Bu ücretlerin dışında vize için işlem ücretinin de ödenmesi gerekir.
Umumi, hizmet ve hususi pasaport sahipleri Meksika için vize almaksızın ülkeye gidemezler. Vize için başvuruyu Meksika Büyükelçiliği’nin yetkilendirdiği ve belirli şehirlerde bulunan vize başvuru merkezlerinden yapabilirler. Başvuruları kabul eden merkezler konsolosluğun vize onayı vermesi durumunda başvuru sahiplerine hazırlanan vizelerini teslim ederler. Ancak vize onayının alınması için pasaportun geçerlilik süresinin olması ve vize evraklarının eksiksiz sunulması gerekir. Ayrıca Meksika için Türk vatandaşları e-vize başvurusu da yapabilirler.
whatsapp