• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Nijer Vizesi

Nijer vize var mı? Batı Afrika topraklarında yer alan Nijer’e ve ülkenin şehirlerine yolculuk yapmayı düşünüyorsanız vizenizin olması gerekir. Nijer vizesini bordo, yeşil veya gri pasaportunuz varsa alma zorunluluğunuz varken siyah pasaportunuz yoksa alma zorunluluğunuz yoktur. Siyah pasaport sahibi olmanız durumunda 90 günü geçmeyen seyahatiniz için vize almanız gerekmez.
Kategoride Ara
Nijer Vizesi Hakkında
Güncel Nijer vize ücretleri; Turistik vize (1 aylık ve tek girişli) 150€ Ticari vize (1 aylık ve tek girişli) 150€ Akraba ve aile ziyareti vizesi (1 aylık ve tek girişli) 150€ Turistik vize (3 aylık ve çok girişli) 205€ Ticari vize (3 aylık ve çok girişli) 205€ Akraba ve aile ziyareti vizesi (3 aylık ve çok girişli) 205€
Nijer vizesi başvurusu Ankara’da hizmet veren Nijer Konsolosluğu’na bizzat yapılabilir. Konsolosluğa gitmesi mümkün olmayan kişilerse başvuruların yetkili olan vize acenteleri üzerinden yapabilirler. Başvurunun tamamlanması ve onay alması için Nijer tarafından belirlenen vize şartlarının taşınması ve belgelerin eksiksiz sunulması gerekir.
whatsapp