• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Pakistan Vizesi

Diplomatik, hususi ya da hizmet pasaportuna sahip olan Türk vatandaşları bir yıl içinde 90 günü geçmeyen Pakistan ziyaretlerinde vizeden muaftır. Pakistan vize istiyor mu sorusunun muhatabı bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlarıdır. Çünkü umuma mahsus pasaporta sahip olan Türk vatandaşlarının vize başvurusu yapması zorunludur.

Pakistan vizesi yapılacak olan ziyaretin nedenine göre kategorilendirilir, kapıda vize uygulaması bulunmayan ülkede turistik vize, ticari vize, çalışma vizesi, aile birleşimi ve aile ziyareti vizesi ile gazeteci vizesi kategorileri bulunmaktadır.

Vize başvurusu direkt olarak Büyükelçiliğe ya da başkonsolosluğa yapılır. Zorunlu olmamak şartı ile ülkeye yapılacak olan seyahatlerde başvuru sahibinden hepatit A, tifo ile Japon ensefaliti aşısı yapması Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından önerilir.

Pakistan vizesi evrakları konusunda bilgi sahibi olmak için hemen Vize Ofis yetkilileri ile iletişime geçebilir ve gerekli olan evraklar hakkında net bilgiler edinilir.

Pakistan vizesi ücreti tek girişli ya da çok girişli olmanın yanı sıra aynı zamanda vize tipine ve süresine göre değişmektedir.

Kategoride Ara
Pakistan Evrak Tasdik İşlemleri
Pakistan Evrak Tasdik İşlemleri

Pakistan evrak tasdik işlemleri, evrakın geçerliliği hakkında yapılan incelemeleri kapsamaktadır. Evraklar üzerinde yer alan imzanın ve imzayı atan kişinin görevinin ...

  • 10
  • 0
  • Pakistan Vizesi
whatsapp