Şanlıurfa İletişim Bilgileri

Şanlıurfa iletişim bilgileri ile vize çıkarılmasına yönelik açıklamalar yapıyor ve tüm vatandaşlarımıza kısa süre içerisinde bilgi veriyoruz. Müşterilerimiz hafta içi ve hafta sonu her zaman için sanliurfa@vizeofisi.com e- posta adresi üzerinden bize mail gönderme olanağına sahiptir. +90 850 308 34 62 numaralı telefon sayesinde bize evrakların ne olduğu sorulabilir, ofislere gelmek üzere randevu alınabilir.

Şanlıurfa Mail Adresi

Başvuruların resmi bir şekilde gerçekleştirilmesi için, sanliurfa@vizeofisi.com elektronik posta adresinden evrakların liste halinde öğrenilmesi gerekiyor. Belirtilecek olan her bir evrak, gidilecek olan ülkenin konsolosluğuna teslim edilmek için istenmektedir. Şanlıurfa iletişim bilgileri paylaşıldığında, bu ofise gönderimi posta yoluyla gerçekleştirebilir ve başvuruyu yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Şanlıurfa Yurtdışı Vizesi İletişim

Seyahatleriniz öncesinde herhangi bir evrak sorunuyla karşılaşmamak ve tüm evraklarınız hazır bir şekilde yolculuklarınızı yapmak için destek almalısınız. Pasaportunuzun güncel olması, fotoğraflarınızın güncel olması, finansal durumunuzun ve sağlık poliçesiyle ilgili verilerin geçerli olması gereklidir.

Vize Ofisi sayesinde siz de her zaman için çok uygun fiyatlarla vize talebinde bulunabilirsiniz. Yurt dışı vizesi Şanlıurfa ofislerine yapılan başvuruları yakından takip ediyor ve vatandaşlarımıza kısa süre içerisinde yurt dışına çıkmak üzere vize çıkarılması için hizmet veriyoruz.

Şanlıurfa Vize Ofisi Randevusu

Türkiye’de vatandaşlarımızın eksik belgelerle yaptıkları başvurular veya doğru olmayan vize bilgileri vererek yaptıkları işlemler, reddedilmelerine neden oluyor. Vize çıkarılması için mutlaka tüm detaylar başvuru formlarına ve başvuru dilekçelerine eklenmiş olmalıdır. vizeofisi.com üzerinden siz de Avrupa ülkelerine ve diğer dünya ülkelerine seyahatlerinizi gerçekleştirmek için danışmanlık desteği alabilirsiniz. Kaç gün kalacağınız veya vize sürenizi nasıl uzatabileceğinizle ilgili açıklamalar için Şanlıurfa ofisimizin telefon numarasını aramanız ve randevu almanız yeterlidir.