• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Zambiya Vizesi

Zambiya vize istiyor mu; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları her türlü Zambiya seyahatinde vize almak zorundadır. Zambiya için vize zorunluluğuna tüm pasaport türleri dahildir.

Zambiya vizesi 30 günden kısa olacak şekilde alınıyorsa kapıda pasaport alma fırsatı bulunuyor. Turizm, iş görüşmesi ya da benzeri nedenlerde kişiler sınır kapısında bulunan yetkili alanlara belgelerini sunarak anında vize alabilir.

Zambiya’da uzun süre konaklamak isteyen kişilerin ise başvuru ile vize alması gerekir. Zambiya vize başvurusu Zambiya Konsolosluğu’na doğrudan iletilebilir. Ancak dileyen kişiler yetkili merkezleri kullanarak evrakları ile başvuruda bulunabilir.

Zambiya vize evrakları; nüfus cüzdanı fotokopisi ve nüfusa ilişkin belgeler, pasaport, seyahat sağlık sigortası, iki adet biometrik fotoğraf, mesleğinize ve maddi durumunuza ilişkin belgeler, banka hesap cüzdanınız ve seyahat rezervasyonlarınızdır. Bu belgelerde vize türünüze göre değişiklik yaşanabilir. Sizin için en uygun belgeleri öğrenmek için Vize Ofisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Zambiya vize ücreti de ödenerek evraklar arasına eklenmelidir. Her vize türünün uzunluğuna göre ücreti değişiklik gösterir.

Kategoride Ara
whatsapp