• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Andorra Vizesi

Andorra vize istiyor mu; Türkiye’den Avrupa’nın birçok ülkesine vize talep edilmektedir. Normal şartlarda Andorra için pasaport ve Avrupa Birliği kimlik kartı prosedürüne yer verilmiştir.

 Andorra vizesi için Fransa ya da İspanya vizesi alınması gerekmektedir. Vize başvuru evresinde prosedür, giriş yapacağınız ülke politikasına göre değişiklik göstermektedir.

Andorra Vizesi

Andorra vizesi başvurusu için Fransa veya İspanya konsolosluğuna giderek, vize başvurusu prosedürüne uygun evrak düzenlemesi yapılmaktadır. Schengen ülkelerinden olan Fransa ve İspanya için prosedür aynı düzenlemeleri kapsar.

Vize başvurusu için Andorra vizesi evrakları, eksiksiz ve ıslak imzalı olarak teslim edilmektedir. Avrupa ülkelerine giriş yapmak için gri, siyah, bordo ve yeşil pasaport düzenlemesi 3 aylık geçerlilik kabul etmektedir. Pasaportun en az 2 sayfası boş olmalıdır.

Andorra vize ücreti giriş yapılacak ülkenin konsolosluk vize harç bedeline göre değişiklik göstermektedir. Vize işlemleriniz için evraklarla birlikte harç bedelini de yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Vize başvurusu için Vize Ofisi üzerinden destek olarak sürecin kısa zamanda tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kategoride Ara
Andorra Vizesi: 2021 Vize Başvurusu
Andorra Vizesi: 2021 Vize Başvurusu

Andora vize işlemleri belirli prosedürlerden oluşan kapsamlı hizmet sunan bir işlem sürecidir. Kişilerin Andora seyahatlerini gerçekleştirmek amacı ile sağlamış olduğu ...

  • 21
  • 0
  • Andorra Vizesi
Andorra Vizesi Hakkında
Andorra da Schengen vizesi ücretleri geçerlidir.

Kısa süreli Vize 80 Euro

Uzun süreli Vize 99 Euro

Transit Vize 60 Euro
Andorra’nın Türkiye de konsolosluğu ve büyükelçiliği bulunmamaktadır. Ülkeye hava ve deniz yoluyla ulaşım sağlanamaz. Bu nedenle hangi ülkeden kara yolu ile geçiş yapılacaksa (İspanya veya Fransa) o ülkenin konsolosluğuna başvurulması gereklidir. Başvuru şekli Schengen vizesindekiyle aynıdır.
Bu soruların cevaplarınızı yukarıda bulabilirsiniz.
whatsapp