Angola Vizesi

Angola vize istiyor mu; Angola Türkiye’den vize ile geçiş yapılan ülkeler arasında yer alır. Ülkeye geçiş yapmak için hususi, hizmet, umuma ve diplomatik pasaport düzenlemelerinden herhangi biriyle başvuru yapabilirsiniz. Konsolosluk üzerinden Angola vize alınması gerekmektedir.
Angola vize başvurusu için 10 gün önceden sarıhumma aşısı olunması şartı bulunmakta, aşı belgesiyle birlikte konsolosluğa gidilmesi gerekmektedir. Uluslararası aşı sertifikası düzenlenmesiyle, konsolosluk seyahat izni verecektir.

Başvuru düzenlemesinde aşı sertifikasıyla birlikte pasaportun en az iki sayfasının boş olması şartı vardır. Angola vize evrakları için eksiksiz evrak düzenlenmesi ve rezervasyon belgelerini Vize Ofis üzerinden destek alarak hazırlayabilirsiniz. Angola başvuru işlemleri sırasında eksiksiz belge verilmesi şartı vardır.
Angola vize ücreti, konsolosluğa vize harç bedeli olarak verilmektedir. Başvuru sırasında, konsolosluk hizmet bedeli ve ücreti de eksiksiz evraklarla birlikte teslim edilmektedir.
Angola cumhuriyeti politikaları gereğince, seyahat süreci, gidiş ve dönüş bitenin bildirilmesi ülkeden çıkış nedeniyle birlikte dilekçe ve formla konsolosluğa teslim edilmesi gereken belgeler arasındadır.

Menü
Destek Hattı