Angola Vizesi 2021 Vize Başvurusu

ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

UYARI: Angola vize başvurusu için randevu almanız zorunludur. Gerekli evraklar listesi ve başvuru formu için ücretsiz telefon desteği alın.

Angola vize işlemleri Angola seyahatinin amacına uygun olarak vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin yapması gereken bir işlemdir. Angola vize işlemleri için Türkiye Cumhuriyeti pasaport sahiplerinin Angola seyahatlerinden öncesinde vize işlemlerini yapması gerekmektedir.

Angola vize işlemleri başvurusunda bulunabilmek için öncelikle gerekli kriterleri sağlayan bir pasaporta sahip olunmalı ve ilgili vize kapsamınca gerekli olan evrakların da seyahati gerçekleştirecek kişi tarafından hazırlanması gerekmektedir. İlgili vize başvurularında bulunmak demek, Angola vize başvurusunu gerçekleştirmek ve Angola vize işlemlerini başlatmak anlamına gelmektedir.

Angola Turistik Vize

Angola turistik vize bir tür kısa süreli vizedir. Angola ülkesini ziyaret ederken Angola vizesi almak zorunludur. Sadece bununla da sınırlı değildir. Angola ülkesinin uyguladığı bazı prosedürlere de tabi tutulmaktasınızdır. Angola turistik vizesi seyahat süresine göre ikiye ayrılmaktadır. Angola ülkesine 90 günlük süreden az seyahat ediyorsanız kısa süreli vizesi almalısınız.

Seyahat süreniz 90 günü aşıyor ise oturma izni almalısınız. Seyahat amacınız çalışma, eğitim, evlilik veya 90 gün üzeri tatil olsa dahi oturma izninizi almalısınız. Angola turistik vizenizi şahsen veya aracı kurum ile başvuruda bulunarak alabilirsiniz.  Angola konsolosluğunun Türk vatandaşları için istediği gerekli evrakları deha detaylı inceleyelim.

Angola Ticari Vize

Angola ülkesinde toplantı, seminer, iş toplantısı, kongre, fuar kapsamında iş ile alakalı bütün seyahatlerin gerçekleşme işlemi için Türkiye Cumhuriyeti üzerinden Angola ticari vize başvurusunda bulunabilmek mümkündür.

Angola ticari vize başvuru işlemleri için başvuru evraklarının tam ve amacına uygun olarak hazırlanması gerekmektedir

Angola ticari vize başvurusunda bulunduktan sonra maksimum 15 iş günü içerisinde ilgili vizenin olumlu ya da olumsuz durumu sonuçlanmaktadır.

Bu nedenle vize reddi yaşanması halinde süre açısından problem yaşamamak adına seyahatin başlamasına bir ay kala Angola ticari vize başvurusunda bulunmak uygun olacaktır. Vize reddi durumu yaşamamak adına evrakların tam ve doğru olmasına dikkat ediniz.

Angola Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Angola vizeleri yaklaşık 5 ile 15 iş günü arasında tamamlanmaktadır.

Angola Vizesi Nasıl Alınır?

Vize için gerekli olan evraklarla beraber, ülkeye seyahat etmek isteyen kişilerin geçerli bir pasaporta ihtiyaçları vardır.

Angola Vize Var Mı?

Angola ülkesine gelmek isteyen yabancı uyruklu kişiler, ülke tarafından vize uygulamasına tabii tutulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Destek Hattı