Bahreyn Vizesi

Bahreyn Vizesi; Bahreyn vize istiyor mu; Basra körfezinde bulunan Bahreyn vize işlemleri için vize işlemleri farklılık göstermektedir. Bordo pasaport sahibi olan adayların vize alması şartı varken, gri ve siyah pasaport düzenlemelerinde farklı formaliteler uygulanır.
E vize ile başvuru yapılabilir, kapı vizesi de 90 güne kadar alınabilir. Bahreyn vize başvurusu için Bahreyn büyükelçiliği üzerinden randevu alınması şartı vardır.

Elektronik başvuru formunun kullanılması ve seyahat nedeninin de bildirilmesi gerekmektedir. E vize onayıyla birlikte ülkeden çıkış gerçekleşecektir.
Bahreyn Vizesi; Bahreyn vize ücreti ve bedeli kapsamında, prosedür gidiş nedenine bağlı olarak değişiklik gösterir. Vize işlemlerinizi harç bedeli ve konsolosluk hizmet bedeli üzerinden düzenlemeniz şartı vardır.
Bahreyn gitmek için Bahreyn vize evrakları eksiksiz teslim edilmelidir. Vize başvurusu sırasında, pasaport, nüfus kaydı ve vize harç bedeli de götürülmelidir. Kapıda vize başvuruları harçsız vize olarak kabul edilmektedir.
Bahreyn vize işlemleri için konsolosluk üzerinden bilgi alınarak, vize bedelinin ve harç tutarının ne kadar olduğu yıllık değere göre öğrenilebilir.

Menü
Destek Hattı