Bahreyn Vizesi: 2021 Bahreyn Vize Başvurusu

  Bahreyn Turistik Vize

  Bahreyn turistik vize bir tür kısa süreli vizedir. Bahreyn ülkesini ziyaret ederken Bahreyn vizesi almak zorunludur. Sadece bununla da sınırlı değildir. Bahreyn ülkesinin uyguladığı bazı prosedürlere de tabi tutulmaktasınızdır. Bahreyn turistik vizesi seyahat süresine göre ikiye ayrılmaktadır.

  Bahreyn ülkesine 90 günlük süreden az seyahat ediyorsanız kısa süreli vizesi almalısınız. Seyahat süreniz 90 günü aşıyor ise oturma izni almalısınız.

  Seyahat amacınız çalışma, eğitim, evlilik veya 90 gün üzeri tatil olsa dahi oturma izninizi almalısınız.

  Bahreyn turistik vizenizi şahsen veya aracı kurum ile başvuruda bulunarak alabilirsiniz.  Bahreyn konsolosluğunun Türk vatandaşları için istediği gerekli evrakları deha detaylı inceleyelim.

  Bahreyn Ticari Vize

  Bahreyn ülkesinde toplantı, seminer, iş toplantısı, kongre, fuar kapsamında iş ile alakalı bütün seyahatlerin gerçekleşme işlemi için Türkiye Cumhuriyeti üzerinden Bahreyn ticari vize başvurusunda bulunabilmek mümkündür.

  Bahreyn ticari vize başvuru işlemleri için başvuru evraklarının tam ve amacına uygun olarak hazırlanması gerekmektedir

  Bahreyn ticari vize başvurusunda bulunduktan sonra maksimum 15 iş günü içerisinde ilgili vizenin olumlu ya da olumsuz durumu sonuçlanmaktadır.

  Bu nedenle vize reddi yaşanması halinde süre açısından problem yaşamamak adına seyahatin başlamasına bir ay kala Bahreyn ticari vize başvurusunda bulunmak uygun olacaktır. Vize reddi durumu yaşamamak adına evrakların tam ve doğru olmasına dikkat ediniz.

  Bahreyn Dilekçe Ve Davetiye Örneği

  Bahreyn Dilekçe Örneği

  Bahreyn davetiye örneği

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir