Bhutan Vizesi

Bhutan vize istiyor mu; Bhutan Türkiye’den umumi, hizmet, hususi ve diplomatik vize başvurularını kabul etmektedir. Vizesiz geçiş prosedüre uygunluk taşımamaktadır. Türkiye vatandaşları için sınır kapısında vize uygulamasına yer verilirken, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti elçiliği üzerinden başvuru yapılabilir.
Bhutan gitmek için vize prosedüründe, eksiksiz evrak düzenlemesi ve başvuru şartları yer almaktadır. Bhutan vize başvurusu için elçilik üzerinden gidiş nedeninizi belirten dilekçe ve formla birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bhutan vize evrakları için elçilik sizden, pasaport en az 2 sayfası boş, 2 adet biyomertik fotoğraf, vize harç bedeli, 3 aylık maaş dokumanı ve 3 aylık aktif hesap dokumanı da istemektedir. Nüfus kaydıyla birlikte ıslak imzalı belgeler, elçilik üzerinden teslim edilmelidir.
Bhutan vizesi için elçilik ve kapıda vize uygulamalarında Bhutan vize ücreti, harç bedeli olarak yansıtılmaktadır. Vize başvurusu sırasında rezervasyon belgeleriniz ve harç bedeli dekontunuzla birlikte yanınızda olmalıdır.
Vize ofisi size Bhutan gidişleriniz için rezervasyon ve belge düzenleme işlemlerinde destek olarak, yanınızda olacaktır.

Menü
Destek Hattı