Bosna Hersek Vizesi

Bosna Hersek vize istiyor mu; Türkiye’den Bosna Hersek için vize muafiyeti bulunmaktadır. 180 günlük ve 90 günlük turistik gidişlerde seyahatlerinizi bildirerek, vize başvurusu yapmadan ülkeye gidiş yapabilirsiniz. Türkiye cumhuriyeti ve Bosna Hersek prosedürü gereği vize uygulaması kaldırılmıştır.
Bosna Hersek gitmek için Türkiye vatandaşlarına vizeyi muaf tutmuştur. Gri, siyah, yeşil ve bordo sahipleri 6 aylık geçerli pasaportlarıyla ülkeye gidebilir. Bosna Hersek vize evrakları için de seyahat planınızı destekleyici belgelerinizin yanınızda olması şartı vardır. Rezervasyon belgeleriniz ve çıkış nedeninizi belirten belgeler de yanınızda olmalıdır.

Bosna Hersek vize ücreti, vizesiz geçişler için talep edilmemektedir. Başvuru olmayacağı için herhnagi bir ücret ödemenize gerek kalmamaktadır. 180 gün ile 90 günlük çıkışlar için pasaportlarınızın düzenlenmesi ve 6 aylık geçerliliğinin olması talebi vardır.
Bosna Hersek vize başvurusu yapmanız gerekmemektedir. Vizesiz olarak ülkeye gidiş yapabilir, 180 gün ile 90 gün ikamet edebilirsiniz.
Bosna Hersek Vize Ofisi tarafından rezervasyon işlemleriniz dikkate alınarak, size uluslararası temsilcilerle destek olunacaktır.

Menü
Destek Hattı