• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Brezilya Vizesi

Brezilya vize istiyor mu; Yeşil, bordo, siyah ve gri pasaport sahibi olan adaylarından 90 güne kadar vize istememektedir. Türkiye’den Brezilya vize işlemleri yapmadan ülke sınırlarına geçiş yapma hakkı verilmiştir. Başvurunuzu sadece rezervasyon işlemleri üzerinden vize ofisi desteğiyle yaparak, ülke politikaları gereği gerekli olan belgeleri yanınızda götürmeniz yeterli olacaktır.

Brezilya vize başvurusu için herhangi bir prosedür uygulanmaz, sadece vize başvurusu yerine pasaport sahibi olmanız yeterli olacaktır. 60 ülke vatandaşı 90 güne kadar Brezilya üzerinden vizesiz bir şekilde geçiş yapabilmektedir. Vize işlemleri yapmanıza gerek yoktur.

Brezilya Vizesi

Brezilya ülkesine geçiş yapmak için Brezilya vize evrakları gerekmemektedir. Vizesiz geçiş olduğu için sadece seyahat düzenlemenizi kanıtlayan rezervasyon belgelerinizin yanınızda olması yeterli olacaktır.

Brezilya vize ücreti bulunmamaktadır. Vize başvurusu yapmayacağınız için hizmet bedeli ve vize harç bedeli ödemezsiniz. Rezervasyon belgesi kullanmanız gerekmektedir.

Vizesiz Brezilya yolculuğu için otel ve uçak rezervasyon işlemlerinizi önceden yaparak, ülke sınırlarına 90 günlük olarak giriş yapabilirsiniz.

Kategoride Ara
Brezilya Vizesi Hakkında
Tüm vatandaşlar için 80 USD ücret alınmaktadır.
İlk baş elektronik vize başvuru formu doldurulmalıdır. Vize Talebi Formu Makbuzu yazdırılmalı ve imzalanmalıdır. En az iki sayfası boş olan geçerli pasaport, gidiş dönüş bilet rezervasyonları, konaklama rezervasyonu, son 3 ayın banka ekstreleri ve kredi kartı fotokopisi eksiksiz tamamlanmalıdır. Vize ücreti belirtilen banka hesaplarına ödenmelidir ve makbuzda belgelerin içerisine eklenmelidir. Son iş olarak konsolosluktan randevu alıp, evrakları eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekir.
Brezilya Vizesi hakkında öğrenmek istediğiniz tüm bilgiler yukarıdadır.
whatsapp