2021 Brezilya Vize Başvurusu - Vize Ofisi
Brezilya Vizesi Başvurusu

Brezilya Vizesi: 2021 Vize Başvurusu

Brezilya Vizesi Vize Var Mı?

Umumi(Bordo) Hususi(Yeşil) Hizmet (Gri) ve Diplomatik(Siyah) pasaport sahibi olan Türk vatandaşlar için Brezilya vize şartı aramamaktadır. Ancak bu süre 90 gün için geçerlidir. 90 günden daha fazla ülkede kalacak olan kişilerin vize işlemleri için başvuru yapması gerekmektedir.

 Brezilya Vizesi Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Brezilya’ya seyahat edecek Türk vatandaşlar 90 gün süre ile vizeden muaftır. Ancak daha uzun süre kalacak kişilerin Brezilya Konsolosluğu üzerinden bilgi alması ve vize için gerekli işlemleri gerçekleştirmelidir. Vize başvurusu sırasında dikkat edilecek noktalardan biri, pasaportunuzun en az 6 ay geçerliliğinin bulunması gerekliliğidir. Başvuru işlemleriniz, yaklaşık üç gün içinde değerlendirmeye alınacaktır. Başvuru işlemleri olumu ise ilk 90 gün içinde Brezilya’ya giriş yapmanız önem taşır.

Brezilya Oturum

Brezilya oturum izni, Brezilya ülkesinde çalışmak amacı ile ya da eğitim ve öğretim amacı ile uzun süreli vize başvurusunda bulunan kişilerin alması gereken bir evrak türüdür. Ayrıca aile birleşimi kapsamında bu oturum iznine başvurulmaktadır. Brezilya oturum izni başvurusu için belirli evrakların hazırlanması ve sunulması gerekmektedir

Brezilya Vizesi: 2021 Vize Başvurusu 1 – brezilya turistik vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
  • ×