Brezilya Vizesi

Brezilya vize istiyor mu; Yeşil, bordo, siyah ve gri pasaport sahibi olan adaylarından 90 güne kadar vize istememektedir. Türkiye’den Brezilya vize işlemleri yapmadan ülke sınırlarına geçiş yapma hakkı verilmiştir. Başvurunuzu sadece rezervasyon işlemleri üzerinden vize ofisi desteğiyle yaparak, ülke politikaları gereği gerekli olan belgeleri yanınızda götürmeniz yeterli olacaktır.
Brezilya vize başvurusu için herhangi bir prosedür uygulanmaz, sadece vize başvurusu yerine pasaport sahibi olmanız yeterli olacaktır. 60 ülke vatandaşı 90 güne kadar Brezilya üzerinden vizesiz bir şekilde geçiş yapabilmektedir. Vize işlemleri yapmanıza gerek yoktur.

Brezilya ülkesine geçiş yapmak için Brezilya vize evrakları gerekmemektedir. Vizesiz geçiş olduğu için sadece seyahat düzenlemenizi kanıtlayan rezervasyon belgelerinizin yanınızda olması yeterli olacaktır.
Brezilya vize ücreti bulunmamaktadır. Vize başvurusu yapmayacağınız için hizmet bedeli ve vize harç bedeli ödemezsiniz. Rezervasyon belgesi kullanmanız gerekmektedir.
Vizesiz Brezilya yolculuğu için otel ve uçak rezervasyon işlemlerinizi önceden yaparak, ülke sınırlarına 90 günlük olarak giriş yapabilirsiniz.

Menü
Destek Hattı