• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Brunei Vizesi

Brunei vize istiyor  mu; Brunei Güneydoğu Asya bölgesine yer alan küçük bir ülke kuruluşudur. Ülke politikaları gereğince Türkiye’den 30 güne kadar vize istememektedir. Brunei vizesi için 30 günü aşan eğitim, iş ve ticari işlemlere göre düzenlemeler yapılmıştır. Vizesiz geçişler, gri, siyah, yeşil ve bordo pasaportlar için geçerlidir.

Brunei vize başvurusu yapmadan 30 günlük seyahatlerinize izin vermektedir. Ülkeye geçiş için başvuru yapmanız gerekmez ve aynı zamanda 30 günlük kalmanızda sakınca görülmez. Komşusu Malezya’ya da geçiş yapabileceğiniz vizesiz işlemler bulunmaktadır.

Brunei Vizesi

Brunei vize evrakları için düzenleme yapmanıza gerek duyulmamaktadır. Vizesiz geçiş hakkı verilerek, eğitim, iş, ticari, ziyaret ve turistik gezi için gidişlerinizde sadece seyahat planlamanızı belirten belgelerinizin yanınızda olması şartı vardır.

Malezya’nın komşusu olarak Brunei, kültürel gezi ve turistik geziler için 30 günlük vizesiz geçişlerde Brunei vize ücreti talep etmemektedir. Ülkeye geçiş yapmak için sadece Türkiye Cumhuriyetine ait pasaportunuzun olması yeterli olacaktır.

Brunei Vize ofisi rezervasyon işlemlerinizi yağarak, Brunei doları üzerinden seyahat düzenlemelerinizde de sizlere yardımcı olacaktır.

Kategoride Ara
Brunei Vizesi: 2021 Vize Başvurusu
Brunei Vizesi: 2021 Vize Başvurusu

Kültürü ve mimarisiyle dikkat çeken, Malezya’ya komşu Brunei’ye çeşitli sebeplerle yolunuz düşecekse, vize hakkındaki sorularınızı yazımızı okuyarak cevaplandırabilirsiniz. ...

  • 38
  • 0
  • Brunei Vizesi
Brunei Vizesi Hakkında
Brunei ülkesi vize ücretleri yıllık olarak artış gösterir. 2021 yılı itibariyle vize ücretleri;

Transit vize 200-600 TL

Turist vize 200-600 TL

Aile ziyareti vizesi 200-600 TL

Ticari vize 200-600 TL
Pasaportlarının geçerliliği Brunei ziyaretinden sonra 6 ay devam eden kişiler pasaportlarıyla birlikte vize başvurusunda bulunabilirler. Vize başvurusunu Ankara Brunei Büyükelçiliği’ne veya elçiliğin akredite ettiği vize merkezine yapabilirler. Evrak teslimi öncesi vize için gerekli olan ücretin ödenmesi gerekir.
Brunei vizesi bilgileri için yukarıdaki sayfayı ziyaret ediniz.
whatsapp