Brunei Vizesi

Brunei vize istiyor mu; Brunei Güneydoğu Asya bölgesine yer alan küçük bir ülke kuruluşudur. Ülke politikaları gereğince Türkiye’den 30 güne kadar vize istememektedir. Brunei vizesi için 30 günü aşan eğitim, iş ve ticari işlemlere göre düzenlemeler yapılmıştır. Vizesiz geçişler, gri, siyah, yeşil ve bordo pasaportlar için geçerlidir.
Brunei vize başvurusu yapmadan 30 günlük seyahatlerinize izin vermektedir. Ülkeye geçiş için başvuru yapmanız gerekmez ve aynı zamanda 30 günlük kalmanızda sakınca görülmez. Komşusu Malezya’ya da geçiş yapabileceğiniz vizesiz işlemler bulunmaktadır.

Brunei vize evrakları için düzenleme yapmanıza gerek duyulmamaktadır. Vizesiz geçiş hakkı verilerek, eğitim, iş, ticari, ziyaret ve turistik gezi için gidişlerinizde sadece seyahat planlamanızı belirten belgelerinizin yanınızda olması şartı vardır.
Malezya’nın komşusu olarak Brunei, kültürel gezi ve turistik geziler için 30 günlük vizesiz geçişlerde Brunei vize ücreti talep etmemektedir. Ülkeye geçiş yapmak için sadece Türkiye Cumhuriyetine ait pasaportunuzun olması yeterli olacaktır.
Brunei Vize ofisi rezervasyon işlemlerinizi yağarak, Brunei doları üzerinden seyahat düzenlemelerinizde de sizlere yardımcı olacaktır.

Menü
Destek Hattı