• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Burkina Faso Vizesi

Burkina Faso vize var mı? Burkina Faso’ya ticari veya turistik gezi yapacak kişiler 1 yıllık, 9 aylık, 6 aylık ve 3 aylık vize alarak gidebilirler. Diplomatik pasaportu olan kişiler ise 90 günden az sürede ülkede bulunmak isterlerse vize almaksızın Burkina Faso’ya gidebilirler.
Kategoride Ara
Burkina-Faso Ülkesi Vize İstiyor Mu?

Burkina-Faso, kültürüyle turizm değeri taşıyan bir ülkedir. Yalnızca turistik değil; ticari ve aile ziyareti seyahatlerinizin gerekliliklerini yazımızda bulabilirsiniz. ...

  • 1
  • 0
  • Burkina Faso Vizesi
Burkina Faso Vizesi Hakkında
Burkina Faso vize ücretleri alınacak vizenin 3 aylık, 6 aylık, 9 aylık veya 1 yıllık olmasıyla doğru orantılı olarak artış gösterir. Ayrıca vize ekspres hizmetinin tercih edilmesinde normal fiyattan daha yüksek ücret ödenmesi gerekir.

Burkina Faso vize ücretleri 2021;

Tek girişli vizeler (3 aylık) 140 EUR

Çok girişli vizeler (3 aylık) 160 EUR

Çok girişli ekspres vizeler (3 aylık) 190 EUR

Çok girişli vizeler (6 aylık) 180 EUR

Çok girişli ekspres vizeler (6 aylık) 200 EUR

Çok girişli vizeler (1 yıllık) 240 EUR

Çok girişli ekspres vizeler (1 yıllık) EUR
Pasaport süresi vize almak için yeterli olan Türkler Burkina Faso’nun Ankara’da bulunan büyükelçiliğine başvurabilirler. Ayrıca akredite vize merkezleri ve seyahat acentelerine başvuru yapabilirler. İşlem süresi vize başvurusunun ekspres veya normal olmasına göre değişir. Ekspres işlemler 3 gün içinde sonuçlanırken normal işlem süresi 7 gün olur.
Burkina Faso Vize hakkındaki tüm bilgilere bu site üzerinde bulabilirsiniz.
whatsapp