• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Cibuti Vizesi

Cibuti vize istiyor mu; Bordo pasaport sahibi olan Türkiye vatandaşları Cibuti için vize alması şartı bulunmaktadır. Vize başvurusu yapılarak, elçilik ve konsolosluk üzerinden eksiksiz evrak düzenlemesinin yapılması gerekir. Hizmet, hususi ve diplomatik olan gri, yeşil ve siyah pasaport sahibi olan vatandaşlar üç ay 90 güne kadar vizesiz geçiş yapabilir.

Ülke politikası gereğince Cibuti vize başvurusu işlemleriniz için eksiksiz evrak düzenlemesi yapılması, dilekçe ve form ile birlikte başvuru işlemlerinin tamamlanması şartı bulunmaktadır. Vizesiz işlemler sadece gri, yeşil ve siyah pasaport sahipleri için geçerlidir.

Cibuti Vizesi

Cibuti vize evrakları, en az 2 sayfası boş pasaport, sağlık sigortası teminatı, ikamet adresi, nüfus kaydı, hesap dokumanı ve maaş dokumanı belgelerini kapsamaktadır. Vize başvurusu evresinde, dilekçe ve formda yetkililere verilmelidir.

Cibuti için yapılan başvurularda vize harç bedeli bulunmaktadır. Cibuti vize ücreti için konsolosluk ve elçiliğe vize harç bedeli ve dekontu teslim edilmelidir.

Vize ofisi Cibuti için rezervasyon işlemleriniz ve evrak düzenlemelerinde size destek olarak, süreci takip edecektir.

Kategoride Ara
Cibuti Vizesi: 2021 Vize Başvurusu
Cibuti Vizesi: 2021 Vize Başvurusu

Kızıldeniz’in Aden körfezine açılan Cibuti’yi ziyaret etmek isteyen kişilerin öncül sorusu vize işlemleri hakkındaki gerekli bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. ...

  • 15
  • 0
  • Cibuti Vizesi
Cibuti Vizesi Hakkında
Cibuti vize ücretleri;

Cibuti 90 günlük tek girişli vize ücreti 150 USD

Cibuti 180 günlük çok girişli vize ücreti 240 USD
Cibuti Cumhuriyeti’ne turistik gezi veya diğer amaçlarla gitme amacı taşıyan kişilere Cibuti Ankara Büyükelçiliği’ne başvuru yapabilirler. Ayrıca büyükelçiliğe gidemeyen kişilerin e-vize başvurusunda bulunarak vize alabilmeleri mümkündür. Vize için evrakların teslim edilmesi önemlidir ayrıca pasaportun geçerliliğinin seyahatin sonlandığı tarih itibariyle 6 ay daha devam etmesi gerekir.
Cibuti vizesi muafiyet şartları için yukarıda bulunan sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
whatsapp